Dudák Cup - 2. kolo

Katovice – Osek 3:3 (2:1). Katovice měly více ze hry, nakonec se soupeřem rozešly smírně. Branky Krejčík, Malý – Koželuh 2 (1 z p.).

Katovice (1. pol.): Sládek – Kroupa, Krejsa, Kuncl, Vlček – Janus, Biněda, Malý, Krejčík – Strnad, Houska.

Katovice (2. pol.): Brož – Martínek, Kuncl, Chodl, Šefčík – Janus (70. Vlček), Krejsa (70. Strnad), Malý (70. Biněda), Krejčík – Kadlec, Blatský.

Osek: Chaluš – Čapek, Hradecký, Hůzl, Uher – Klečka, Koželuh, Chod, Benda – Herzig, Kroupa. Střídali Stiegler a Kroupa.

Štěkeň – Chanovice 1:3 (1:0). Štěkeňští se ujali v 5. minutě vedení, pak už se ale jen bránili. Soupeř skóre obrátil dvěma góly až v závěru. Branky Lhota – Strakoš, Hauzlaitner a Krch.

Štěkeň: Miško – Zíka, Švejnoha, Petr Cibulka st., Kotrba – Fiala, Vaněk, Kovanda, Hájek – Lhota, Poláček. Střídali Vachta a Aleš.

Strakonice st. dor. – Mirovice 4:1 (2:0). Strakoničtí mladíci byli od první minuty zápasu lepší, soupeře tlačili a vytvořili si i řadu šancí. Branky Chalupa 2, Beneš, Vyrostek (p.) – Harbáček.

Strakonice st. dor.: Kozlík – Mráz, Jiřík, Horejš, Vyrostek – Kuneš, Vojtěch Kacetl, Chalupa, Beneš – Novák, Říský. Střídali Čížek – Václav Kacetl a Beneš.

Vacov – Přešťovice 1:4 (1:1). První poločas byl vyrovnaný, Vacov se představil jako snaživý tým. Postupem času získávaly Přešťovice více ze hry, v závěru soupeře už jasně přehrávaly. Branky V. Blahout – Horejš 2, K. Levora (p.) a Kálal.

Přešťovice: B. Mára – J. Mára, Krenk, K. Levora, V. Šrámek – Souhrada, Levora, Kotrnoch – Chvosta, Kálal, Maršala. Střídali Horejš, Rybák, Duba a Hrčka.

Blatná Cup - 2. kolo

Sušice – Hradešice 2:1 (0:0), branky Fuchs, Kočí – Hnojský.

Nepomuk – Dříteň 0:1 (0:0), branku dal Hošek.

Blatná – Bělčice 3:1 (0:1). Bělčice vedly po půli 1:0 a měly tři brejky, které však neproměnily. Náskok držely do 65. minuty. Blatenští je následně trestali za jejich pasivitu ve druhém poločase. Branky Paprštein, P. Čadek (p.), Skuhravý – Toman.

Blatná: Mráz – Nový, Pikolon, Mikolášek, Uldrich – Skuhravý, P. Čadek, Brynda, Paprštein – Vanduch, M. Bulka. Střídali Reguš – Švec a Jiřinec.

Bělčice: Kočovský – Toman, Suda, R. Zamrazil, Zeman – Nusl, Uhlíř, Krameš, M. Vejšický – Krejčí, Hanzlík. Střídali P. Hevera a Sejkora.

Milín – Klatovy 0:0.

Platan Cup - 3. kolo

Horažďovice – Vodňany 3:1 (2:0). Horažďovičtí vedli góly z 28. a 30. minuty. Po obrátce byli lepší Vodňanští a snížili, ale další gól už nepřidali. Naopak se ještě potřetí prosadil soupeř. Branky Beránek 2 (1 z p.), Šafanda – Varyš.

Vodňany: Novák (46. Jan Chalupský) – Hájek, J. Ciml, Varyš, Fiala (46. Brůžek) – Jar. Jakš (46. Hornát), Jan Jakš, Hrdlička (46. Šuba), Hojdekr – Machnyk (48. Krejčí), Krejčí (46. Vokatý).