Na umělce se v neděli střetli se Spartakem Příbram.

Po minulém debaklu od Milevska (2:5) se nyní opět mohli radovat z výhry.

Strakonice – Spartak Příbram 1:0 (0:0), branku dal v 78. minutě Kostka.

Hosté přijeli jen se třinácti hráči, chybělo jim sedm fotbalistů. V domácím mužstvu již nenastoupil Benedikt, který odchází do Rakouska.
Naopak z hostování z Přešťovic přicházejí Martin Šrámek a Schánělec.

Domácí trenér Jaroslav Voříšek postrádal dva nemocné – Koubka a Patrika Káníka.

Příbramští překvapili velmi dobrou hrou a vytvořili si v prvním poločase dvě šance Gřegořicou, ale brankář Charvát byl na místě. Ve 45. minutě udělal hrubou chybu hostující Solnař, ale střelu Kostky z brankové čáry vyrazil obránce Huleš.

Po obrátce byla hra vyrovnaná. V 56. minutě z levé strany vystřelil Maroušek a za překonaným gólmanem opět z čáry vykopával míč Huleš.
O výsledku rozhodl trestný kop ze 78. minuty, vítězství domácím zajistil střelou k tyči Kostka. Domácí si pak už výsledek pohlídali.

Sestava Strakonic: Charvát – Hajdušek, Cibulka, Svoboda, Křivanec – M. Šrámek, Schánělec, Kostka, Maroušek – Hadraba, Hovorka. Střídali Grossmann – Zelenka, Mirvald, Hanáček a M. Káník.

V pátek odjíždějí Strakoničtí na soustředění na Lipno, v rámci kterého o den později sehrají přátelské utkání s prvoligovým Dynamem České Budějovice. Výkop na Složišti je v 10 hodin.