SKUPINA B

Štěkeň – Netolice
1:2 (0:1)

Lubomír Věneček, asistent trenéra Štěkně:Utkání jsme začali špatně, v 8. minutě poslal hosty do vedení krásnou střelou Urban. Hned za minutu mohl vyrovnat Vaněk, ale jeho střela šla těsně vedle. Hosté působili fotbalověji.

Naše hra na brejky mohla slavit úspěch ve 46. min., ale Poláčkův únik zlikvidoval gólman a následnou dorážku Lhoty vyhlavičkoval z branky obránce. Naopak v 55. min. po rohu Reindl zvýšil. Naději vykřesal Čížek, když dorazil v 70. min. pokus Poláčka. Závěr zápasu si hosté pohlídali.“

Sestava: Čakrt – Zíka, Švejnoha, Čížek (80. Kůta), Kotrba – Aleš (75. Vachta), Vaněk, Kovanda (46. Fiala), Hájek – Poláček, Lhota.

Vimperk – Vodňany B
1:2 (1:2)

Vladimír Petřík, sekretář FK Vodňany: „O svém vítězství jsme rozhodli v první půli, i když od 20. minuty jsme hráli o deseti po vyloučení Štěcha. Už v 5. min. se ve vápně uvolnil Štěch a střelou k tyči otevřel skóre. Domácí vyrovnali v 10. min. z přísně nařízené penalty.

Minutu před koncem poločasu Fiala z přímého kopu přidal náš druhý gól. Po přestávce si soupeř vytvořil mírnou převahu a snažil srovnat nepříznivý stav. Ale naše obrana v čele s výborným brankářem Chalupským obstála.“

Sestava: Jan Chalupský – Hančur (12. Pavlíček), Šimoník, Hajný, Fiala – Staněk, Jarolímek, Šuba, Brůžek – Hrachovec, Štěch.

SKUPINA C

Sousedovice – Bělčice
2:2 (0:0)

Stanislav Rataj, předseda oddílu Westra Sousedovice: „Hrál se průměrný zápas. První půle byla z naší strany vlažnější, nedařilo se nám, přesto jsme si vytvořili brankové příležitosti, ale neproměnili jsme je.

Ve druhém poločase jsme se zlepšili, ale v 58. minutě jsme od Říského dostali gól a o dvě minuty později ten samý hráč zvýšil. V 66. min. dal na 1:2 Milan Glazunov a dvě minuty nato opět Milan Glazunov vyrovnal na konečných 2:2.“

Sousedovice: Šilhan – Vodvářka – Brynda, Beznoska, Šopinec – L. Duba, M. Duba, M. Glazunov, Rod – Rom, Říha (80. Staněk).

Josef Říský, organizační pracovník Sokola Bělčice: „Podle průběhu utkání je remíza spravedlivá. Po první půli jsme mohli klidně prohrávat, po obrátce nás ale Říský dostal do dvougólového vedení a v tu chvíli jsme se uspokojili. Do té doby dobře hlídaný Milan Glazunov během chvíle vyrovnal. V nastavení jsme ještě netrefili prázdnou bránu.“

Bělčice: Kočovský – Zeman, Suda, Toman, P. Hevera – R. Zamrazil (60. M. Hevera), Krameš (66. Nusl), Hlaváč, M. Vejšický – P. Říský, Krejčí.

Hradiště – Přešťovice B
1:1 (1:0)

Jiří Kříž, trenér Přešťovic B: „Ztratili jsme body. Doplatili jsme na špatnou koncovku. V prvním poločase střílel v 17. minutě vedle Hájek, poté ve 35. min. trefil Basaraba z trestného kopu jen boční síť. Tři minuty před přestávkou jsme po zákroku Křišťana z nařízené penalty inkasovali.

Ve druhé půli jsme hráli dobře a v 52. min. se dočkali vyrovnání po Levorově samostatné akci.“

Sestava: Křišťan – J. Mára, Basaraba, Krenk, Křiváček – Souhrada, Levora, Slabý, Rybák – Hájek (58. Schánělec), V. Šrámek.