Remízové kolo okresních zástupců v I. A třídě, všichni brali po bodu

STRAKONICKO - Sedlice a Katovice přišly o vedení a tím i o tři body v samém závěru, Osek a Blatná branku nevstřelily.

7.11.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Alena Burešová

Výsledky zápasů a komentáře 12. kola I. A třídy:

Rudolfov – Sedlice
1:1 (0:0)

Vladimír Klíma st., trenér: „Chybělo nám šest hráčů základní sestavy, povolali jsme proto tři lidi z béčka. Jeli jsme hlavně neudělat ostudu. Uhráli jsme nakonec bod, ale je to zklamání – mohli jsme mít tři.

Poločas skončil bez branek, po obrátce v 66. minutě nás dostal do vedení Běloušek. Těsný náskok nám vydržel do 89. min., kdy se domácím podařilo vyrovnat. Předcházela tomu zbytečná ztráta autu.“

Klíčový okamžik: Sedličtí se i v nekompletní sestavě nevzdali, snažili se něco uhrát.

Sestava: Kahovec – Němec, J. Šiška, V. Klíma ml., Míčka (12. I. Šiška) – Hrouda, Běloušek, Čabrádek, Čapek – V. Šavrda (87. Mišiak), Kešner.

Dříteň – Katovice
1:1 (0:1)

Stanislav Blažek, trenér: „Odehráli jsme dva rozdílné poločasy, proto jsme nezvítězili. Utkání se pro nás vyvíjelo dobře, soupeře jsme zatlačili. Bohužel nám nebyl uznaný gól Koblice pro údajný faul na podklouznuvšího obránce domácích. Soupeř si nevytvořil nic.

Do druhé půle jsme opět vstoupili dobře a po pěti minutách Hadraba z levé strany prostřelil gólmana. Ale místo toho, abychom Dříteň dorazili, přestala nám fungovat záloha a v obraně jsme hráli chaoticky. Domácí vycítili šanci, ale měli jen optický tlak bez vážnější příležitosti.

Vedení nám mohl pojistit v největší šanci druhé pětačtyřicetiminutovky Strnad, který šel z půlky sám, ale daleko vyběhnutého brankáře neobešel. To rozhodlo. Tři minuty před koncem Slepička z trestného kopu vyrovnal, i když to bylo po obráceném faulu.

Za výkon v první půli jsme si zasloužili vyhrát, za druhý ne!“

Klíčový okamžik: Neproměněný sólový nájezd katovického Strnada při vedení 1:0, zbytečně chaotický výkon týmu ve druhé půli.

Sestava: Brož – Vlček, Kuncl, Peleška, Šefčík – Koblic (46. Malý), Krejčík, Biněda, Janus (72. Blatský) – Strnad, Hadraba (81. Houska).

Osek – Protivín
0:0

Jan Koželuh, asistent trenéra: „Měla to být naše jasná záležitost, bohužel to bylo spíše trápení. Začali jsme špatně a celý první poločas byli horším týmem. Hosté měli několik šancí, při kterých nás podržel Chaluš.

Ve druhé půli jsme začali hrát paradoxně až po vyloučení Zíky. Měli jsme územní převahu, ale vyloženou gólovku jsme si nevytvořili. Ani hosté žádnou ze svých šancí nevyužili, skončil duel bez branek. V nepohledném utkání plném ostrých zákroků, které sudí toleroval, jsme si víc než bod nezasloužili.“

Klíčový okamžik: Oseckým chyběli dva hráči ze základu (Kroupa a Jůn), o půli se zranil ještě Hradecký. V zápase se jim nic nedařilo.

Sestava: Chaluš – Zíka, Hradecký (46. Lenkey), Čapek, Uher – Chod, Koželuh, Maroušek, Benda (75. Klečka) – Herzig, Hůzl.

Kamenný Újezd – Blatná
0:0

Michal Brabec, asistent trenéra: „Zápas bez šancí. Remíza je proto zasloužená, vyloženou příležitost si ani jeden tým nevytvořil. Měli jsme náznaky brejků, bohužel nedotažených. S předváděným fotbalem jsem spokojený, ale musíme být nebezpečnější v útoku.“

Klíčový okamžik: Disciplinovaný výkon Blatné směrem dozadu.

Sestava: Fiřt – Hanousek, Pikolon, P. Čadek, Uldrich – Nový, Kratochvíl (75. Švec), Rubáš, Paprštein – Vanduch (46. J. Bulka – 85. Mikolášek), Polan.