Remízové kolo okresních zástupců v I. A třídě, všichni brali po bodu

STRAKONICKO - Sedlice a Katovice přišly o vedení a tím i o tři body v samém závěru, Osek a Blatná branku nevstřelily.

7.11.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Alena Burešová

Výsledky zápasů a komentáře 12. kola I. A třídy:

Rudolfov – Sedlice
1:1 (0:0)

Vladimír Klíma st., trenér: „Chybělo nám šest hráčů základní sestavy, povolali jsme proto tři lidi z béčka. Jeli jsme hlavně neudělat ostudu. Uhráli jsme nakonec bod, ale je to zklamání – mohli jsme mít tři.

Poločas skončil bez branek, po obrátce v 66. minutě nás dostal do vedení Běloušek. Těsný náskok nám vydržel do 89. min., kdy se domácím podařilo vyrovnat. Předcházela tomu zbytečná ztráta autu.“

Klíčový okamžik: Sedličtí se i v nekompletní sestavě nevzdali, snažili se něco uhrát.

Sestava: Kahovec – Němec, J. Šiška, V. Klíma ml., Míčka (12. I. Šiška) – Hrouda, Běloušek, Čabrádek, Čapek – V. Šavrda (87. Mišiak), Kešner.

Dříteň – Katovice
1:1 (0:1)

Stanislav Blažek, trenér: „Odehráli jsme dva rozdílné poločasy, proto jsme nezvítězili. Utkání se pro nás vyvíjelo dobře, soupeře jsme zatlačili. Bohužel nám nebyl uznaný gól Koblice pro údajný faul na podklouznuvšího obránce domácích. Soupeř si nevytvořil nic.

Do druhé půle jsme opět vstoupili dobře a po pěti minutách Hadraba z levé strany prostřelil gólmana. Ale místo toho, abychom Dříteň dorazili, přestala nám fungovat záloha a v obraně jsme hráli chaoticky. Domácí vycítili šanci, ale měli jen optický tlak bez vážnější příležitosti.

Vedení nám mohl pojistit v největší šanci druhé pětačtyřicetiminutovky Strnad, který šel z půlky sám, ale daleko vyběhnutého brankáře neobešel. To rozhodlo. Tři minuty před koncem Slepička z trestného kopu vyrovnal, i když to bylo po obráceném faulu.

Za výkon v první půli jsme si zasloužili vyhrát, za druhý ne!“

Klíčový okamžik: Neproměněný sólový nájezd katovického Strnada při vedení 1:0, zbytečně chaotický výkon týmu ve druhé půli.

Sestava: Brož – Vlček, Kuncl, Peleška, Šefčík – Koblic (46. Malý), Krejčík, Biněda, Janus (72. Blatský) – Strnad, Hadraba (81. Houska).

Osek – Protivín
0:0

Jan Koželuh, asistent trenéra: „Měla to být naše jasná záležitost, bohužel to bylo spíše trápení. Začali jsme špatně a celý první poločas byli horším týmem. Hosté měli několik šancí, při kterých nás podržel Chaluš.

Ve druhé půli jsme začali hrát paradoxně až po vyloučení Zíky. Měli jsme územní převahu, ale vyloženou gólovku jsme si nevytvořili. Ani hosté žádnou ze svých šancí nevyužili, skončil duel bez branek. V nepohledném utkání plném ostrých zákroků, které sudí toleroval, jsme si víc než bod nezasloužili.“

Klíčový okamžik: Oseckým chyběli dva hráči ze základu (Kroupa a Jůn), o půli se zranil ještě Hradecký. V zápase se jim nic nedařilo.

Sestava: Chaluš – Zíka, Hradecký (46. Lenkey), Čapek, Uher – Chod, Koželuh, Maroušek, Benda (75. Klečka) – Herzig, Hůzl.

Kamenný Újezd – Blatná
0:0

Michal Brabec, asistent trenéra: „Zápas bez šancí. Remíza je proto zasloužená, vyloženou příležitost si ani jeden tým nevytvořil. Měli jsme náznaky brejků, bohužel nedotažených. S předváděným fotbalem jsem spokojený, ale musíme být nebezpečnější v útoku.“

Klíčový okamžik: Disciplinovaný výkon Blatné směrem dozadu.

Sestava: Fiřt – Hanousek, Pikolon, P. Čadek, Uldrich – Nový, Kratochvíl (75. Švec), Rubáš, Paprštein – Vanduch (46. J. Bulka – 85. Mikolášek), Polan.

7.11.2007 VSTUP DO DISKUSE

Výroba - Výroba Brusič nástrojů a kovů 16 000 Kč Brusiči nástrojů a kovů brusič kovů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 7. Poznámka: Místo výkonu práce: Stožická 1014 a Číčenická 1284, Vodňany, Jedná se o broušení kovů, Pracovní doba: 6:00-14:00 a 14:00-22:00hod., VÝHODY: ubytování, KONTAKT: telefonicky Po-Pá 6:30-19:00hod., Curos Pavel, tel.: 775511969, e-mail: tarhon@atlas.cz. Pracoviště: Tarhon, družstvo - prac. vodňany, Stožická, č.p. 1014, 389 01 Vodňany. Informace: Pavel Curos, +420 775 511 969. Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 16 000 Kč Svářeči svářeč. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Místo výkonu práce: Stožická 1014 a Číčenická 1284, Vodňany, Jedná se o práce: svařování CO2, vrtání kovových dílů, Možnost pomoci zajistit rekvalifikaci svářečského kurzu k získání svářečského průkazu, VÝHODY: ubytování, KONTAKT: telefonicky Po-Pá 6:30-19:00hod., Curos Pavel, tel.: 775511969, e-mail: tarhon@atlas.cz. Pracoviště: Tarhon, družstvo - prac. vodňany, Stožická, č.p. 1014, 389 01 Vodňany. Informace: Pavel Curos, +420 775 511 969. Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 15 000 Kč Všeobecní administrativní pracovníci administrativní pracovník/ce. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Jedná se o jednoduché administrativní práce. Zadávání dat do PC., POŽADAVKY: vzdělání SŠ, Pracovní doba 7:30-16hod., KONTAKT: 602 419 006, 602 124 353, e-mail: vindis.ml@vijatrans.cz,. Pracoviště: Jaroslava vindišová, 389 01 Vodňany. Informace: Jaroslav Vindiš, +420 602 124 353. Výroba - Výroba Seřizovači 18 000 Kč Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů obsluha konvenční vrtačky. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Výhodou min. vyučení ve strojírenském oboru. Manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, čtení výkresové dokumentace., Pracovní poměr na dobu určitou s možností následného prodloužení na dobu neurčitou, VÝHODY: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování či stravenky, příplatek za odpolední směnu a další firemní benefity, KONTAKT: Ing. Nosková Tereza, tel.: 383312524, e-mail: noskova@biso.cz. Pracoviště: Biso-keibel s.r.o., 386 01 Strakonice 1. Informace: Tereza Nosková, +420 383 312 524.

Jihostroj hrál v úterý na domácí půdě s  Aero Odolena Voda 3:1.
22

Jihostroj první zápas vyhrál

Jinín hostil finále MMČR Junior v motokrosu.
60

Jinín zakončil Mezinárodní mistrovství ČR Junior v motokrosu

Výborný zápas, chválil své mužstvo po vítězství ve Vsetíně asistent Aleš Totter

České Budějovice – Velmi dobrý výkon, cenné tři body za výhru 3:2 a šestibodový náskok na čele první Chance ligy. Takhle povedený byl zájezd hokejistů ČEZ Motoru do Vsetína. Sobotní zápas v Benátkách mají Jihočeši odložený, v pondělí je čeká domácí šlágr s Jihlavou (17.30).

-

Ján Kozák prozradil, proč rezignoval. Sedm hráčů z kádru šlo pařit do města!

Velkou kauzu nyní řeší na Slovensku. Po zápase s Českou reprezentací rezignoval na post hlavního trenéra reprezentace Ján Kozák a nyní prozradil proč. Důvodem bylo porušení interních pravidel týmu několika hráči. Hned sedm z nich se totiž vracelo z města až k ránu.

Hradec porazit a dostat se do čela, má jasno Havelka

České Budějovice – České fotbalisty do dvaceti let k zápasu evropské soutěže Elite Tournament s Anglií v Č. Budějovicích na stadion Dynama na Střeleckém ostrově přivedl jako kapitán dvacetiletý sparťan Filip Havelka, jenž je od letošního léta na hostování právě v českobudějovickém Dynamu.

-

Motor se zaskvěl, vyloupil Lapač a veze ze Vsetína hodně cenné tři body

Vsetín – Hokejisté ČEZ Motoru uzavřeli úvodní čtvrtinu základní části první Chance ligy vítězstvím na horkém vsetínském ledě po tuhém boji 3:2 a potvrdili roli lídra tabulky.