Strakonicko - Okresní fotbalové soutěže mužů ve faktech.

5.9.2011

Dražejov doma smetl Lom 6:1...Foto: Jan Škrle

DUDÁK OKRESNÍ PŘEBOR – 3. KOLO

Štěkeň – Sedlice B 5:1 (2:1). Domácí zvítězili zaslouženě. Ale Sedličtí se i přes vysokou porážku podle trenéra Otavanu Drahomíra Hájka neukázali jako slabý tým. Branky Uhlík, Páník 2, Bízek – I. Šiška. Rozhodčí Jáchim.

Cehnice – Střelské Hoštice 1:4 (0:1). Cehnicím duel vůbec nevyšel, hosté využili všechny příležitosti. Výsledek odpovídá dění na hřišti. Branky L. Chvosta – Strnad 2, Rejšek, Josef Šíp. Pískal Raba.

Volyně – Blatná B 1:0 (0:0). Volyňští v zápase měli mírnou převahu, ale v rozehrávce předváděli hodně nepřesností. Oba týmy si nevytvořily vážnější šance, domácí rozhodli až patnáct minut před koncem. Branku dal Myslivec. Řídil Anšlág.

Bavorov – Pražák 1:0 (1:0). O vydřené výhře v derby rozhodli domácí ve 20. minutě. Ve druhé půli Bavorovské dvakrát podržel brankář Bauer a jednou je zachránila tyč. Hosté si zasloužili bodovat. Zápas sledovalo 120 diváků. Branku dal Koutský. Rozhodoval Simbartl.

Katovice B – Osek B 6:2 (1:0). Katovičtí za stavu 2:0 svojí lehkomyslností nechali soupeře vyrovnat, potom však přidali a čtyřmi góly rozhodli. Branky K. Malý 2, Papež, Podskalský, J. Bálek, Baloun – Kešner, Komrska. Sudí Vondráček.

Malenice – Doubravice 2:6 (2:1). Po vyrovnané první půli domácí vedli 2:1, když spoustu šancí ještě nedali. Po změně stran se obránci dopouštěli školáckých chyb a hosté je pohodlně trestali a vyhráli naprosto zaslouženě. Branky R. Provod, O. Hoško – Z. Soukup 3, Srb, Čadek, Pecko. Rozhodčí Hollman.

Dražejov – Lom 6:1 (5:0). Domácí již po dvaceti minutách vedli 4:0 a to ještě neproměnili řadu šancí, nakonec do přestávky přidali ještě jeden gól. Ve druhém poločase hosté hru vyrovnali a vytvořili si i několik příležitostí, ze kterých již ve druhé minutě vsítili čestný gól. Branky Hrčka 3, Liška 2, Mrkvička – Ředina. Pískal Richtr.

III. TŘÍDA – 2. KOLO

Štěkeň B – Pracejovice 3:0 (2:0), Peterka 3. Řídil Stejskal. Drahonice – Balvani 1:2 (0:1), Vokáč – Boukalík, Kalina. Rozhodoval Chval. Čestice – Sousedovice B 2:0 (0:0), Maršala, M. Novák. Sudí Krejčík. Libějovice – Civa Trans Rovná 3:0 (3:0), Čížek 2, Tesař. Pískal Hron. Champions – Lnáře 1:4 (0:2), Holeček – Hrubeš, Vlasák, Vajda, Mourek. Rozhodčí Baloun. Hoslovice – Kladruby 2:0 (1:0), Taras, Hlavnička. ČK: 0:1. Řídil Paleček.

IV. TŘÍDA – 2. KOLO

Volyně B – Radošovice 3:1 (0:0), Liška, Rojík, Suchan – Kuneš. Sudí Jáchim. Vodňany B – Číčenice 5:1 (2:0), Calta 3, Vítovec, Fiala – Šimek. Rozhodoval Hejtmánek. Nišovice – Lnáře B 4:2 (2:0), Samec 2, Šuba, Remiš – Šlehubr, Lukeš (p.). Pískal Kolář. Mnichov – Předslavice 2:3 (1:1), P. Švihovec, Dušan Pavlovič – Šejna 2, Kadlec. Řídil Urban. Volno měly Cehnice B.

5.9.2011 VSTUP DO DISKUSE

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 25 000 Kč Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel řidič nákladního automobilu. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADAVKY: řidičský průkaz sk. C a E, Nástup: ihned, Nabízíme možnost ubytování v podnikovém bytě 1+kk, KONTAKT: p. Čech, tel.: 602 427 361. Pracoviště: Čsad sttrans a.s., U Nádraží, č.p. 984, 386 01 Strakonice 1. Informace: Čech, +420 602 427 361. Výroba - Výroba Mechanici a opraváři osobních automobilů 25 000 Kč Mechanici a opraváři motorových vozidel automechanik, mechanik mobilního pneuservisu. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Servis nákladních pneumatik u zákazníků nebo v servisním centru, servis osobních aut, Požadujeme řidič. průkaz sk"B", KONTAKT: telefonicky v době od 7:30-17:00 hod., Uhlík Zdeněk, tel.: 775708062, e-mail: uhlik@kalt.cz. Pracoviště: K.a.l.t. pneu a.s. - pracoviště, 386 01 Strakonice 1. Informace: Zdeněk Uhlík, +420 775 708 062. Obchod - Obchod Nákupčí 25 000 Kč Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií) EXPORT MANAGER - elektro. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: TESLA BLATNÁ, a.s. je zavedená česká společnost s více než 50-ti letou historii, zabývající se vývojem, výrobou a prodejem elektronických součástek a dílů pro motorová vozidla. , Z důvodu posílení našeho obchodního týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici , , EXPORT MANAGER - elektro, , Vaši pracovní náplni bude:, - Přijímání a evidence poptávek od zákazníků, - Vyřizování objednávek, - Komunikace s českými i zahraničními zákazníky, - Rozvoj obchodních vztahů a péče o zákazníky, - Vedení obchodních jednáních se zákazníky, - Účast na veletrzích, , Očekáváme:, - VŠ, příp. VOŠ vzdělání, technické zaměření výhodou, - Dobrá znalost AJ - úroveň min. B2, znalost NJ výhodou, - Dobré komunikační a vyjednávající schopnosti, - Organizační schopnosti, - Schopnost samostatné práce, - Znalost práce na PC - MS Office, - ŘP skupiny B, - Praxe na obdobné pozici výhodou, , Nabízíme:, - Práci ve stabilní české společnosti , - Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání, - Odpovídající platové ohodnocení včetně bonusů a firemních benefitů, - Plat: 25 - 40 000,- Kč , - Flexibilní pracovní dobu, - Nástup možný ihned, , V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail: ozanakova@tesla-blatna.cz, Kontakt: Margita Ozaňáková, HR Manager, tel.: 383415380.. Pracoviště: Tesla blatná, a.s., Palackého, č.p. 644, 388 01 Blatná. Informace: Margita Ozaňáková, +420 383 415 380. Výroba - Výroba Mistr ve výrobě 19 000 Kč Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství mistr. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, praxe min 2 roky jako obsluha CNC, orientace ve výkresové dokumentaci, znalost řídícího systému Haidenhain, Aj nebo Nj výhodou. Pracoviště: Čz a.s. - pracoviště strakonice, Tovární, č.p. 202, 386 01 Strakonice 1. Informace: Marie Pichlíková, +420 383 342 238.

Vodňany - Lokomotiva ČB 3:1.
33

Čtyři body z I.A třídy putují na Strakonicko

Házenkáři Strakonic startují novou mistrovskou sezonu. Ilustrační foto.
5

Strakoničtí házenkáři startují soutěže

-

Byla to pořádná bitva, ale ČEZ Motor dokázal prostějovské Jestřáby zkrotit

České Budějovice – V šestém kole první Chance ligy vyhráli hokejisté ČEZ Motoru nad Prostějovem 4:3. Hned v pondělí čeká Jihočechy další zápas v Kadani (18).

-

Fotbalový víkend na jihu Čech

České Budějovice - Přinášíme přehled fotbalových zápasů na jihu Čech na tento víkend. Není-li uvedeno jinak, úředně od 16:30 hodin.

-

Soupeř má výborné přesilovky, musíme hrát disciplinovaně, upozorňuje Aleš Totter

České Budějovice - Domácí neporazitelnost budou hájit hokejisté ČEZ Motoru v sobotním utkání šestého kola první Chance ligy proti Prostějovu. Začátek je v Budvar aréně v 17 hodin.