Na hřišti lídra tabulky neuspěli. Fotbalisté Vodňan měli ve čtvrtém utkání Chance krajského přeboru hodně těžkou pozici a favorita nezaskočili. Ten udržel vítěznou sérii a jako jediný je bez ztráty bodu.

Vodňanští soupeři podlehli 0:3, když všechny tři góly inkasovali už do přestávky, a to v 8., 22. a 42. minutě. Tím bylo o osudu zápasu rozhodnuto. Domácí si výsledek ve druhé půli pohlídali.

Komentář trenéra Miroslava Vokatého: „V čem jsme propadli, to bylo bránění rohů. Hned z prvních dvou jsme dostali dva góly. Herně jsme soupeře eliminovali a měli také šance, ještě za stavu 1:0 si gólman poradil se střelou Motejzíka z pozice penalty. Těsně před přestávkou domácí přidali třetí gól, což bylo pro naši psychiku hodně zlé. Ve druhé půli jsme se snažili korigovat, ale chyběl nám větší důraz v osobních soubojích. Dražičtí vyhráli zaslouženě, porážka 0:3 je pro nás ale dost krutá.“

Sestava: Novák – Machnyk, Hajný (80. Vítovec), Konvička, Michal Vokatý – Bače (46. Krejčí), Volmut, Josef Chalupský, Hojdekr – Motejzík (65. Benedikt), T. Vokatý.