STRAKONICE – TÁBOR 4:0 (1:0)

Jihočeské derby nabídlo pohledný fotbal, obě mužstva hrála útočně. Domácí měli skvělý vstup, už ve 4. minutě otevřel skóre zblízka Glazunov. V 10. minutě šel hostující Kučera z úhlu sám, ale trefil boční sít. Domácí pak zatápěli hostující obraně i brankáři. Výraznou šanci měl ve 25. minutě hostující Vavřina, z trestného kopu střílel těsně nad.

Domácí měli vynikající vstup i do druhé půle. Ve 48. minutě proměnil sólo Horejš. Poté se hrálo bez šancí, ale v 77. minutě zblízka skóroval Novák, o pět minut později dostal Glazunov míč za obranu a zkušeně zavěsil.

ŽK: 1:2 (Glazunov – Fořt, Stoszek). Diváků: 152. Rozhodčí: Vlasjuk – Váňa, Průcha.

Strakonice: Jaroslav Rojík – Křiváček, Legdan, Peroutka, K. Cibulka (83. Rybák) – Horejš, Benedikt, Kotrba, Barda (83. Bambule) – Glazunov, Říský (20. Novák).

Tábor: Blažek – Kalášek, Hunal (57. Majer), Vavřina, Fořt (51. Stoszek) – Nohava, Turek, Komárek, Šahajda – Král, Miroslav Kučera (66. Toman).

 1.SK Strakonice 1908 ⋌21 14 4  3 40:20 46
2. Jiskra Domažlice⋌21 14 3  4 42:27 45
3. Bohemians 1905 B⋌21 11 4  6 39:25 37
4. SK Marila Votice⋌21 11 4  6 38:24 37
5. SK Benešov⋌21  9 7  5 35:27 34
6. FK Motorlet Praha⋌21  9 4  8 34:31 31