DUDÁK OKRESNÍ PŘEBOR – 17. KOLO

Chelčice – Sedlice B 1:1 (1:0). Domácí vstoupili do utkání aktivně a už v 5. minutě šli do vedení. I druhý poločas byl v režii Chelčic, ovšem nemohoucnost v koncovce vyústila v trest v 65. minutě, kdy soupeř vyrovnal. Lídr tabulky nastřelil poté jen tyč. Branky Turek – Šavrda. Rozhodčí Chval.

Dražejov – Lom 2:2 (0:1). Domácí po poločase prohrávali o gól, po změně stran skóre otočili. O vítězství však přišli šest minut před koncem gólem z penalty. Branky Cibulka, Oberreiter – Ředina, M. Mikeš (p.). Pískal Poklop.

Cehnice – Osek B 0:0. V duelu průměrné úrovně se ani jedno mužstvo netrefilo mezi tři tyče. Řídil Stejskal.

Katovice B – Lnáře 4:0 (1:0). Domácí v zápase měli převahu, kterou ale gólově vyjádřili až po změně stran. Branky Mertl 2, D. Blatský, vlastní. Sudí Hodánek.

Malenice – Blatná B 4:1 (2:0). Domácí byli po celý zápas lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Branky Vilánek 2, Provod, Brabec – Polan. Rozhodoval Urban.

Bavorov – Střelské Hoštice 3:1 (2:0). Hra byla v poli vyrovnaná, domácí však byli efektivnější v koncovce. Za stavu 0:0 v 18. minutě nedali hosté penaltu. Branky Kautský 3 – Borovič. Pískal Raba.

Štěkeň – Volyně 2:1 (1:1). Štěkeň odehrála zápas velmi dobře, podle slov trenéra Drahomíra Hájka mohla vyhrát i vyšším rozdílem – trefila tyč a ve druhé půli měla drtivou převahu. Do vedení šli ale hosté, domácí otočili. Branky Páník, Lhota – Komrska. Rozhodčí Machovec – Jáchim, Hron.

III. TŘÍDA – 14. KOLO

Champions – Doubravice 1:2 (1:1), Veits – Kořán, Sladký. Sudí Hollman. Hoslovice – Radošovice 4:0 (2:0), Kočí 2, J. Vrzal, Turčák. Řídil Hron. Balvani – Pracejovice 0:2 (0:1), Sporka, Kilián. Rozhodčí nenahlášen. Štěkeň B – Pražák 1:4 (0:2), Poláček – Tlapa 2, Hančur, Varyš. Pískal Hollman. Libějovice – Civa Trans Rovná 0:4 (0:1), Brázda 2, Čermák, vlastní. Rozhodčí Baloun. Čestice – Kladruby 0:0. Řídil Anšlág.

IV. TŘÍDA – 12. KOLO

Cehnice B – Číčenice 2:1 (2:0), Příbramský, Sadlak – Šmitmajer. Rozhodoval Zábranský. Sousedovice B – Volyně B 1:0 (0:0), Efler. Sudí Anšlág. Lnáře B – Mnichov 4:2 (3:0), Formánek 2, Vaněček, Zelenka – Přibil, Petr Švihovec. Pískal Kolář. Předslavice – Chelčice B 5:1 (4:1), Martin Jehlík 3, Řezník, Zíma – Staněk (p.). Řídil Šperlín. Nišovice – Drahonice 1:1 (1:1), Balský – Moudrý. Rozhodčí Krejčík.

 1. Sousedovice B 11 6 5 0 23:12   23
2. Drahonice 11 6 3 2 41:23   21
3. Volyně B 11 5 4 2 20:17   19
4. Mnichov 11 5 3 3 27:21   18
5. Cehnice B 11 6 0 5 24:31   18
6. Předslavice 11 5 2 4 39:27   17
7. Lnáře B 11 3 5 3 27:24   14
8. Číčenice 11 3 2 6 23:25   11