III. třída: Pražák zvládl podzim bez ztráty bodu

Strakonicko - Okresní fotbalové soutěže mužů ve výsledcích a tabulkách.

8.11.2010

Chelčice (v modrém) přezimují první, na závěr podzimu porazily doma Malenice 5:0.Foto: Jan Škrle

DUDÁK OKRESNÍ PŘEBOR–13. KOLO

Cehnice – Sedlice B 2:1 (1:0). V utkání nevalné úrovně byli domácí šťastnější, hosté snížili až v 90. minutě. Branky Vaněk, O. Martínek (p.) – J. Šiška. Rozhodčí Raba.

Dražejov – Katovice B 3:3 (2:2). Na okresní přebor se hrál solidní zápas, ve kterém domácí vždy dotahovali. V první půli prohrávali už o dva góly. Branky Hrčka, Liška, Cibulka – Papež, Frühauf, Beneš. Pískal Stejskal.

Chelčice – Malenice 5:0 (2:0). První poločas byl vyrovnaný, s nepřesnostmi na obou stranách. Druhou půli domácí začali špatně, ale po zamíchání sestavou se jejich hra opět zlepšila a až do konce utkání již soupeře k ničemu nepustili. Branky Remta 4, Šácha. Řídil Klečka.

Lom – Bavorov 1:1 (1:1). V první půli byli lepší hosté a ujali se vedení ve 25. minutě. Ale ještě před přestávkou domácí vyrovnali. Po změně stran se hra odehrávala mezi vápny a jedinou velkou šanci neproměnili domácí, a tak zápas skončil zaslouženou remízou. Branky M. Mikeš ml. – Koutský. Sudí Poklop.

Osek B – Štěkeň 4:2 (2:2). Domácí šli sice do vedení, hosté ale skóre otočili. Osečtí vyrovnali těsně před půlí. Hned po přestávce domácí přidali třetí gól a v 80. minutě čtvrtý. Šance byly na obou stranách, béčko vyhrálo zaslouženě. Branky Uher, Carda, Oberreiter, Mrkvička (p.) – Lhota, Póč. Rozhodoval Jáchim.

Lnáře – Volyně 1:1 (1:0). Hostující Slavoj začal ve velkém stylu a již ve 3. minutě neproměnil dvě velké šance. Udeřil však až ve 23. minutě z rohu po trestuhodném zaváhání domácí defenzivy. Ve druhé půli naopak domácí zavřeli hosty na deset minut na jejich polovině, avšak bez výraznější příležitosti. Vyrovnali v 58. minutě. Jednoznačně největší personou zápasu byl domácí gólman Machovec. Branky P. Masák – Prihara. Pískal Krejčík.

Blatná B – Střelské Hoštice 2:0 (1:0). Blatenští se v první půli dlouho hledali, gól dali až ve 40. minutě. Po obrátce měli převahu, v koncovce se ale prosadili už pouze jednou. Branky Polan, Z. Říha. Řídil Chval.

III. TŘÍDA – 1. KOLO

Hoslovice – Champions 0:0. Rozhodčí Anšlág. Doubravice – Balvani 2:1 (1:0), P. Srb, Kořán – Boukalík. Sudí Urban. Radošovice – Štěkeň B 2:0 (1:0), Molnár, Šašek. Pískal Kolář. Pracejovice – Libějovice 1:2 (0:1), vlastní – Marek Kopecký, Milan Kopecký. Sudí Raba. Pražák – Čestice 2:0 (1:0), Jarolímek, Tlapa. Rozhodoval Richtr. Civa Trans Rovná – Kladruby 2:5 (1:0), Brázda, Beneš – Hrašný 3, Biněda 2. Řídil Hejtmánek.

8.11.2010 VSTUP DO DISKUSE

Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 20 000 Kč Manipulační dělníci ve výrobě dělník/dělnice v zásilkovém obchodě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o pomocné balící a kompletační práce v zásilkovém obchodě, POŽADAVKY: spolehlivost, pečlivost, manuální zručnost, KONTAKT: Ing. Rod, tel.: 721968322 v době 8:00 - 16:00, e-mail: miroslav.rod@jimi-textil.cz. Pracoviště: Jimi textil s.r.o. - prac. němětice, 387 01 Volyně. Informace: Ing. Rod, +420 721 968 322. Výroba - Výroba Seřizovači 22 000 Kč Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů obsluha vyvažovacího stroje. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Výhodou min. vyučení ve strojírenském oboru. Praxe v oblasti obsluhy číslicově řízených strojů, vyvažovacích strojů výhodou, svářečský průkaz ZK 135-1.1, manuální zručnost, spolehlivost, čtení výkresové dokumentace., Pracovní poměr na dobu určitou s možností následného prodloužení na dobu neurčitou, VÝHODY: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování či stravenky, příplatek za odpolední směnu a další firemní benefity, KONTAKT: Ing. Nosková Tereza, tel.: 383312524, e-mail: noskova@biso.cz. Pracoviště: Biso-keibel s.r.o., 386 01 Strakonice 1. Informace: Tereza Nosková, +420 383 312 524. Stavebnictví - Stavebnictví Stavební a provozní elektrikáři 18 000 Kč Stavební a provozní elektrikáři elektrikář, údržbář. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADAVKY: vyhláška 50/1978 Sb., praxe podmínkou, KONTAKT: telefonicky v době od 6:30- 15:00hod. Procházková Bc., tel.: 721368266, e-mail: prestovice@seznam.cz. Pracoviště: Zemědělské družstvo přešťovice, 386 01 Strakonice 1. Informace: Lenka Procházková, +420 721 368 266. Výroba - Výroba Montážní dělník 13 500 Kč Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů montážní dělník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 12. Poznámka: Jedná se o montáž výrobků z plastů, obsluha strojů vyrábějící plastové součásti a následná montáž. Zkušenost s výrobním závodem výhodou., VÝHODY: příspěvek na ubytování nebo dojíždění, závodní stravování, KONTAKT: telefonicky v době 9:00-18:00 hod., Šimek Marek, tel.: 774492941, e-mail: simek@aktivteam.cz. Pracoviště: Aktivteam sv s.r.o. - pracoviště leifheit s.r.o., Sádlov, č.p. 1300, 388 01 Blatná. Informace: Marek Šimek, +420 774 492 941.

Jihostroj hrál v úterý na domácí půdě s  Aero Odolena Voda 3:1.
22

Jihostroj první zápas vyhrál

Jinín hostil finále MMČR Junior v motokrosu.
60

Jinín zakončil Mezinárodní mistrovství ČR Junior v motokrosu

Jihostroj veze z Benátek výhru. Za tři sety si zasloužil tři body

Benátky nad Jizerou - Jihostroj nastoupil v Benátkách nad Jizerou se Šotolou na postu univerzála. Hned první set ukázal, že hosté dorazili na zápas dobře připravení.

Kapitán Karviné Marek Janečka: Baník? Kvalita. Ale na zadek se z něj neposadím

Karviná – Velmi těžká mise čeká dnes od 17 hodin na fotbalisty MFK Karviná, kteří míří do moravskoslezské metropole k regionálnímu derby s Baníkem.

Basketbalistky padly v Trutnově

Strakonice - Basketbalistky Trutnova zvítězily v domácím duelu nad strakonickým U19 Chance 84:59 a získaly druhou výhru v sezoně.

-

Fotbalový víkend na jihu Čech

Přinášíme přehled fotbalových zápasů na jihu Čech na tento víkend. Není-li uvedeno jinak, úřední začátky od 15:30 hodin.