III. třída: Pražák zvládl podzim bez ztráty bodu

Strakonicko - Okresní fotbalové soutěže mužů ve výsledcích a tabulkách.

8.11.2010

Chelčice (v modrém) přezimují první, na závěr podzimu porazily doma Malenice 5:0.Foto: Jan Škrle

DUDÁK OKRESNÍ PŘEBOR–13. KOLO

Cehnice – Sedlice B 2:1 (1:0). V utkání nevalné úrovně byli domácí šťastnější, hosté snížili až v 90. minutě. Branky Vaněk, O. Martínek (p.) – J. Šiška. Rozhodčí Raba.

Dražejov – Katovice B 3:3 (2:2). Na okresní přebor se hrál solidní zápas, ve kterém domácí vždy dotahovali. V první půli prohrávali už o dva góly. Branky Hrčka, Liška, Cibulka – Papež, Frühauf, Beneš. Pískal Stejskal.

Chelčice – Malenice 5:0 (2:0). První poločas byl vyrovnaný, s nepřesnostmi na obou stranách. Druhou půli domácí začali špatně, ale po zamíchání sestavou se jejich hra opět zlepšila a až do konce utkání již soupeře k ničemu nepustili. Branky Remta 4, Šácha. Řídil Klečka.

Lom – Bavorov 1:1 (1:1). V první půli byli lepší hosté a ujali se vedení ve 25. minutě. Ale ještě před přestávkou domácí vyrovnali. Po změně stran se hra odehrávala mezi vápny a jedinou velkou šanci neproměnili domácí, a tak zápas skončil zaslouženou remízou. Branky M. Mikeš ml. – Koutský. Sudí Poklop.

Osek B – Štěkeň 4:2 (2:2). Domácí šli sice do vedení, hosté ale skóre otočili. Osečtí vyrovnali těsně před půlí. Hned po přestávce domácí přidali třetí gól a v 80. minutě čtvrtý. Šance byly na obou stranách, béčko vyhrálo zaslouženě. Branky Uher, Carda, Oberreiter, Mrkvička (p.) – Lhota, Póč. Rozhodoval Jáchim.

Lnáře – Volyně 1:1 (1:0). Hostující Slavoj začal ve velkém stylu a již ve 3. minutě neproměnil dvě velké šance. Udeřil však až ve 23. minutě z rohu po trestuhodném zaváhání domácí defenzivy. Ve druhé půli naopak domácí zavřeli hosty na deset minut na jejich polovině, avšak bez výraznější příležitosti. Vyrovnali v 58. minutě. Jednoznačně největší personou zápasu byl domácí gólman Machovec. Branky P. Masák – Prihara. Pískal Krejčík.

Blatná B – Střelské Hoštice 2:0 (1:0). Blatenští se v první půli dlouho hledali, gól dali až ve 40. minutě. Po obrátce měli převahu, v koncovce se ale prosadili už pouze jednou. Branky Polan, Z. Říha. Řídil Chval.

III. TŘÍDA – 1. KOLO

Hoslovice – Champions 0:0. Rozhodčí Anšlág. Doubravice – Balvani 2:1 (1:0), P. Srb, Kořán – Boukalík. Sudí Urban. Radošovice – Štěkeň B 2:0 (1:0), Molnár, Šašek. Pískal Kolář. Pracejovice – Libějovice 1:2 (0:1), vlastní – Marek Kopecký, Milan Kopecký. Sudí Raba. Pražák – Čestice 2:0 (1:0), Jarolímek, Tlapa. Rozhodoval Richtr. Civa Trans Rovná – Kladruby 2:5 (1:0), Brázda, Beneš – Hrašný 3, Biněda 2. Řídil Hejtmánek.

8.11.2010 VSTUP DO DISKUSE

Ve strakonické házenkářské hale se 20. 1. uskutečnilo 2. kolo žákovské ligy starších žáků.
40

Všechny body nezískali, ale pochvalu zaslouží

Mobilheim nedaleko Dobešic, kde byl zavražděn manželský pár.
16

Policie má podezřelé z dvojnásobné vraždy. Zadrželi je v cizině

Strakoničtí badmintonisté excelovali na turnaji Grad Prix

Strakonice- Předposlední turnaj, badmintonového seriálu čtyř turnajů Grand Prix „D“, a skvělý badminton, byl k vidění 13. ledna ve Strakonicích.

Dvě slavonická stavení se uchází o titul Památky roku

Slavonice - Také v letošním roce se některé památkové objekty ze Slavonic budou ucházet o titul letošní Památky roku.

Srně z rybníka pomohl neznámý zachránce

Vodňany – V neděli 21. ledna odpoledne byla k Hliněnému rybníku ve Vodňanech vyslána místní profesionální jednotka k záchraně srnky.

Na plese se čarovalo a volilo

Čejetice - Místní sbor dobrovolných hasičů v sobotu 20. ledna 2018 pořádal tradiční 112. hasičský ples.