Blatná podruhé vyhrála, loupila v Netolicích

Strakonicko - V 9. kole I. A třídy se hrála dvě okresní derby. Osek se s Vodňany rozešel smírně 1:1, béčko Strakonic vyhrálo v Katovicích 1:0.

20.10.2010

Osek (v bílém) se doma rozešel s Vodňany smírně 1:1.Foto: Jan Škrle

Výsledky a komentáře 9. kola I. A třídy:

Osek – Vodňany 1:1 (0:1)

Jiří Slabý, trenér Oseku: „Zápas začal v režii hostů a do 12. minuty třikrát zahrozili, z toho v 10. minutě otevřel skóre Štěch, a to přesným lobem ze strany vápna, míč mu přihrál po vyhraném hlavičkovém souboji Hovorka. Poté se se hra vyrovnala a ke slovu jsme se do přestávky dostali jen my, ale bez efektu. Ve druhé půli se ve 48. minutě dostal do střelecké pozice hostující Hovorka, ale vysoko přestřelil, potom už jsme na hřišti byli vidět jen my se snahou prolomit střeleckou smůlu, kterou doprovází i sedm nastřelených tyčí ve třech zápasech. V 70. minutě se zády k brance na penaltě snažil hlavičkovat Kroupa vysoký balon, došlo ke střetu s brankářem, odražený balon poslal do branky Benda, pískal se však faul na brankáře, z mého hlediska dost nepochopitelně. Náš tlak vrcholil a v 84. minutě jsme se dočkali, když si Benda na levé straně vyměnil míč s Kroupou a na první tyči prostřelil gólmana. Tři minuty poté již za překonaným Novákem stihl zastavit míč před čarou jeden z obránců. Dál jsme bušili na bránu hostí, ale opět pouze tyč v podání smolaře Herziga zazvonila po jeho hlavičce.“

Sestava: Chaluš – Kacetl, Michalec, Kroupa, Hanáček – Čejka (58. Krejčí), Schánělec, Maroušek, Benda – Herzig, Carda.

Miroslav Vokatý, trenér Vodňan: „Začali jsme dobře, šli jsme do vedení a měli jsme další šance, které jsme bohužel nevyužili. To se nám vymstilo v závěru zápasu, kdy nás soupeř přehrával, podařilo se mu vyrovnat a jen díky naší dobré obranné činnosti jsme neprohráli. Převaha domácích byla znatelná. S bodem jsme spokojeni.“

Sestava: Novák – Machnyk, Žák, Konvička, Kapusta – Hojdekr (80. Krejčí – 92.Fiala), Josef Chalupský, Michal Vokatý, Bače – Hovorka, Štěch.

Sedlice – Olešník 4:0 (3:0)

Pavel Koubek, trenér: „Do zápasu jsme vstoupili výborně, po třiceti vteřinách jsme se dostali do velké šance. Poté střílel Našinec v 5. minutě jen do boční sítě. V 10. minutě se trefil Běloušek, který z trestného kopu nedal gólmanovi šanci. O deset minut později po jeho rohu Svoboda zvýšil. Potom měl šanci Olešník, svoji největší za celý zápas, střílel naštěstí jen do boční sítě. Ve 36. minutě opět zahrával roh Běloušek a gólman si míč srazil do branky. Skóre jsme uzavřeli v 63. minutě – Bělouškův trestný kop skončil ve zdi, odražený balon ale napálil z pětadvaceti metrů do šibenice Vláďa Klíma. Zápas se pak už jen dohrával.“

Sestava: Křišťan – V. Klíma, Svoboda, Mikeš, J. Obleser – Hrouda (58. M. Pecko), Čapek, Běloušek, Němec – Našinec (85. Káňa), Musil (65. Sladký).

Katovice – Strakonice B 0:1 (0:0)

Roman Malý, trenér Katovic: „Ve velice pohledném zápase byli hosté o branku šťastnější. Béčko Strakonic předvádí velmi rychlý a pohledný fotbal a naše mužstvo se dokázalo tempu přizpůsobit. Bylo vidět několik šancí na obou stranách a nakonec rozhodl gól z 53. minuty, kdy se dokázal prosadit Říský. Ve vápně se protáhl okolo obránce a následnou střelou do šibenice nedal Voseckému šanci. Sice jsme body nezískali, ale ukázali jsme, že fotbal hrát umíme a pokusíme se vyhrát příští duel v Branicích.“

Sestava: Vosecký – Vápeník (69. Beneš), Kuncl, Hajdušek, K. Malý – Kroupa, P. Bálek, Krejsa, Roučka, L. Blatský (82. Kálal) – Janus.

Stanislav Blažek, trenér Strakonic B: „Hned z prvního útoku měl stoprocentní šanci Košík, ale pouze nastřelil gólmana. Pak z rohu Peroutka trefil hlavou břevno a do třetice jeho střelu kryl brankář. Domácí zhustili střed hřiště pěti záložníky a problém nám také dělala jejich výšková převaha. Utkání nechybělo díky motivaci některých bývalých hráčů Strakonic nasazení a bojovnost. Katovičtí dobře bránili, naši branku ohrožovali víceméně ze standardních situací. Nám chyběla přesnost ve finální fázi. Druhý poločas se hrál nahoru–dolů, velkou šanci měl domácí Pavel Bálek, ale přestřelil. V 53. minutě přišel rozhodující moment, kdy po autu Kotrnocha Říský z otočky nedal Voseckému šanci a střelou do šibenice zajistil šťastnou výhru. K dobré úrovni zápasu přispěli Katovičtí obětavým výkonem, za který by si asi bod zasloužili.“

Sestava: Švehla – Rybák, Peroutka, P. Cibulka, Černý – Kotrnoch, Kuneš, Chalupa, Křivanec (87. Kohout) – Říský (90. Jevčák), Košík (66. Rejšek).

Netolice – Blatná 0:2 (0:1)

Karel Krejčí, trenér: „Hráči během dvou kol poznali, co od nich požaduji a plnili pokyny. Výhodou bylo i to, že se všichni uzdravili. Do vedení jsme se dostali po půlhodině hry, kdy utekl Nový, poslal centr na Šafandu, který na zadní tyči dorazil míč do brány. Druhý gól jsme přidali až pět minut před koncem, na zadní tyči se po centru přesně z voleje trefil Motejzík. Výsledek mohl být vyšší, ale i tak jsem rád za výhru 2:0. V naší hře byly i fotbalové momenty, jaké bych chtěl, aby byly k vidění. Takže jen v tom pokračovat.“

Sestava: Fiřt – Vanduch, Petrášek, Rubáš, Uldrich – Skuhravý (46. Motejzík), Řezáč, Brynda, Paprštein (85. Kratochvíl), Šafanda – Nový (80. M. Bulka).

Místo události:
20.10.2010 VSTUP DO DISKUSE

Výroba - Výroba Montážní dělník 20 000 Kč Montážní dělníci mechanických zařízení pracovník pro montáž technických celků. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADAVKY: základní technické znalosti (čtení technických výkresů), manulání zručnost, KONTAKT: telefonicky v době od 8:00-14:00hod., Čumrová Kristýna, tel.: 383372813, 602541883. Pracoviště: Jemná mechanika hb spol. s r.o., Dobřanovská, č.p. 74, 387 01 Volyně. Informace: Kristýna Čumrová, +420 383 372 813. Obchod - Obchod Nákupčí 25 000 Kč Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií) EXPORT MANAGER - elektro. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: TESLA BLATNÁ, a.s. je zavedená česká společnost s více než 50-ti letou historii, zabývající se vývojem, výrobou a prodejem elektronických součástek a dílů pro motorová vozidla. , Z důvodu posílení našeho obchodního týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici , , EXPORT MANAGER - elektro, , Vaši pracovní náplni bude:, - Přijímání a evidence poptávek od zákazníků, - Vyřizování objednávek, - Komunikace s českými i zahraničními zákazníky, - Rozvoj obchodních vztahů a péče o zákazníky, - Vedení obchodních jednáních se zákazníky, - Účast na veletrzích, , Očekáváme:, - VŠ, příp. VOŠ vzdělání, technické zaměření výhodou, - Dobrá znalost AJ - úroveň min. B2, znalost NJ výhodou, - Dobré komunikační a vyjednávající schopnosti, - Organizační schopnosti, - Schopnost samostatné práce, - Znalost práce na PC - MS Office, - ŘP skupiny B, - Praxe na obdobné pozici výhodou, , Nabízíme:, - Práci ve stabilní české společnosti , - Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání, - Odpovídající platové ohodnocení včetně bonusů a firemních benefitů, - Plat: 25 - 40 000,- Kč , - Flexibilní pracovní dobu, - Nástup možný ihned, , V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail: ozanakova@tesla-blatna.cz, Kontakt: Margita Ozaňáková, HR Manager, tel.: 383415380.. Pracoviště: Tesla blatná, a.s., Palackého, č.p. 644, 388 01 Blatná. Informace: Margita Ozaňáková, +420 383 415 380. Výroba - Výroba Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní 15 000 Kč Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci zpracovatel masa. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Práce v chladu, fyzicky namáhavá práce (zvedání beden, práce na lince), KONTAKT: telefonicky v době od 9-15 hod., Drahun Volodymyr, tel.: 776513442. Pracoviště: Silos.km. s.r.o. - pracoviště vodňanská drůbež a.s., Radomilická, č.p. 886, 389 01 Vodňany. Informace: Volodymyr Drahun, +420 776 513 442. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 100 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) kuchař/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: POŽADAVKY: potravinářský průkaz, řidičský průkaz sk. "B" - výhodou, Pracovní doba: 5:00-11:00hod., KONTAKT: osobně nebo telefonicky v době od 9:00-16:00 hod., Ing. Zevl Jiří, tel.: 383318326, 776805640, e-mail: zevl@tst.cz, kralikova@tst.cz. Pracoviště: Teplárna strakonice, a.s., Komenského, č.p. 59, 386 01 Strakonice 1. Informace: Jiří Zevl, +420 383 318 326,776 805 640.

Vodňany - Lokomotiva ČB 3:1.
33

Čtyři body z I.A třídy putují na Strakonicko

Házenkáři Strakonic startují novou mistrovskou sezonu. Ilustrační foto.
5

Strakoničtí házenkáři startují soutěže

-

Soupeř má výborné přesilovky, musíme hrát disciplinovaně, upozorňuje Aleš Totter

České Budějovice - Domácí neporazitelnost budou hájit hokejisté ČEZ Motoru v sobotním utkání šestého kola první Chance ligy proti Prostějovu. Začátek je v Budvar aréně v 17 hodin.

V derby chtějí body oba týmy

Tábor, České Budějovice - Fotbalové jižní Čechy jsou na nohou, v Táboře se na stadionu v Kvapilově ulici v neděli od 16.30hod. hraje druholigové derby mezi Táborskem a Dynamem!

Bojují o Středoškolský pohár

České Budějovice – Studentská atletika má za sebou většinu okresních kol středoškolského atletického poháru.