OKRESNÍ PŘEBOR – 26. KOLO

Dražejov – Volyně 1:1 (0:1). V prvním poločase měli hosté několik šancí, trefili se ale pouze jednou. Po změně stran domácí v 80. minutě zaslouženě vyrovnali. Zrodila se spravedlivá remíza. Branky Suda – J. Havlíček. Rozhodoval Anšlág.

Poříčí – Lom 1:1 (0:1). Hosté hráli výborně, po rohu se ujali vedení. Domácí svojí bojovností ve druhé půli vyrovnali a pojistili si tak prvenství v tabulce. Branky Maršala – Fráňa. Sudí Hodánek – Anšlág, Jáchim.

Malenice – Cehnice 4:0 (3:0). Domácí po šesti minutách vedli 2:0, po půlhodině hry přidali třetí gól a tečku udělali v 64. minutě. Branky Brabec 2, Hůda, Štětina. Pískal Kolář.

Pražák – Pracejovice 3:0 (2:0). Domácí byli lepší herně i v koncovce. Branky Tampír, Bína, Hančur. Řídil Krejčík.

Chelčice – Osek B 2:1 (1:0). Domácí byli v první půli lepší, ale z mnoha šancí využili jedinou. Po obrátce převzali iniciativu hosté a z penalty srovnali. Chelčice vybojovaly výhru až chvíli před koncem. Branky Petr Kortus, Kopenec – Uher (p.). Rozhodčí Poklop – Frčka, Hollman.

Blatná B – Střelské Hoštice 4:0 (1:0). Domácí od začátku zápasu diktovali tempo hry a skóre postupně narůstalo – v 55. minutě vedli už 3:0. Branky Merašický, Říský, R. Peleška, Křivanec. Sudí Raba.

Sedlice B – Bavorov 1:1 (0:1). Hosté byli fotbalovější, soupeře ve všech směrech přehrávali. Pro domácí to byl vybojovaný bod. Branky M. Klíma – Carda. Pískal Paleček.

III. TŘÍDA – 22. KOLO

Lnáře – Civa Trans 2:1 (1:0), Holman (p.), Vlasák – Čermák. Přihlíželo 100 diváků. Sudí Hodánek – Urban, Jáchim. Mnichov – Kladruby 5:4 (3:1), Švihovec 2, Dušan Pavlovič, Kohout, Soukup – Biněda 2, Kadlec, Hejman. Rozhodoval Chval. Předslavice – Čestice 0:3 (0:1), Hejtmánek, Russ, Smejkal. Řídil Káník. Radošovice – Hoslovice 4:1 (2:1), Niebauer, Beran, Chodl, Vachuda (p.) – Bártík. Pískal Hejtmánek. Doubravice – Champions 2:3 (1:2), Vanduch 2 – Veits 2, vlastní. Sudí Stejskal. Štěkeň B – Balvani 9:0 (6:0), Hokr, Uhlík 3, Miško, Prokeš, Jaroš. Sudí Poklop – Richtr, Skolek.

IV. TŘÍDA – 22. KOLO

Volyně B – Číčenice 4:1 (3:1), Šuba, Kabrna, Novotný, vlastní – Mráz (p.). Rozhodoval Urban. Nišovice – Cehnice B 4:2 (1:2), Samec 3, Rezek – Solich 2. Řídil Skolek. Sousedovice B – Chelčice B 3:1 (1:1), Věneček 2, M. Glazunov – J. Dušek. Sudí Hollman. Libějovice – Balvani B 8:3 (4:1), Čížek 4, Marek Kopecký 2, Macák, Velička – Boukalík 3. Pískal Havránek. Volno měly Lnáře B a Drahonice.

1. Libějovice 18 12 3 3 64:30   39
2. Sousedovice B 18 12 3 3 52:24   39
3. Drahonice 18 11 1 6 72:39   34
4. Nišovice 18 10 2 6 40:31   32
5. Číčenice 18 10 2 6 35:40   32
6. Chelčice B 18 10 0 8 54:26   30
7. Volyně B 18 7 3 8 38:34   24
8. Lnáře B 18 6 3 9 40:49   21