Vodňany – Jindřichův Hradec 0:4 (0:3) – Už ve 3. minutě měl velkou příležitost domácí Krejčí, ale hlavou poslal míč přímo do rukou brankáře. Skóre zápasu otevřel hostující Frühauf, který se trefil z dvaceti metrů přímo do šibenice – 0:1. Ve 26. minutě po pravé straně utekl hostující Beneš a jeho centr do vápna proměnil Kapias – 0:2. Dvě minuty nato střelu Beneše domácí brankář vyrazil a Moudrý vyražený míč dopravil do sítě – 0:3.

Ani za tohoto stavu domácí nesložili zbraně: ve 32. min. střelu Krejčího vyrazil brankář na roh a z následného rohu Štěch zakončil těsně vedle. Po změně stran měli domácí několik gólových příležitostí, ale branka byla pro ně zakletá. Naopak hosté v poslední minutě zápasu upravili střídajícím Hulíkem na konečných – 0:4.

Branky: 5. Frühauf, 26. Kapias, 28. Moudrý, 90. Hulík. ŽK 1:1, ČK 2:1 (86. Štěch, Hojdekr – M. Šenkýř), rozhodčí Macko, 100 diváků.