Lom – Dražejov 6:0 (5:0). První gól dali domácí ve 13. minutě, druhý přidali ve 20. minutě. Další dvě branky přidali po půlhodině hry a do přestávky se trefili celkem pětkrát. Skóre uzavřeli v 61. minutě. Lom ještě dvakrát trefil brankovou konstrukci, hosté jednou. Branky Ředina, M. Mikeš ml. 3. Rozhodčí Kolář.

Volyně – Cehnice 1:1 (1:1). Hosté šli ve 38. minutě do vedení, ale domácí za čtyři minuty srovnali a skóre se už nezměnilo. Branky Prihara – Solich. Pískal Hejtmánek.

Poříčí – Pracejovice 5:2 (4:1). Střelci se činili, už v 10. minutě byl stav 3:1. Domácí vedli 1:0, hosté ještě vyrovnali, ale pak byl zápas plně v režii favorita a ten si vytvořil pohodlný náskok. Pracejovičtí měli poslední slovo na 5:2. Branky Zábranský, Maršala 2, Sedláček – Novák, A. Kovařík. Sudí Hodánek.

Malenice – Osek B 2:5 (1:1). První poločas byl vyrovnaný, ve druhém byli hosté lepší a po zásluze zvítězili. Branky Slepička, Hůda – Oberreiter 2, Mrkvička, Kinkor, Sýkora. Řídil Hollman.

Pražák – Blatná B 0:0. Hrál se fotbal plný dlouhých nákopů, tvrdých soubojů, oproštěná od pohledných kombinací. Utkání gól nenabídlo. Rozhodoval Krejčík.

Chelčice – Bavorov 5:3 (3:1). Hosté šli do vedení v 6. minutě. To však bylo z jejich strany pro první poločas vše. Domácí vyrovnali ve 21. minutě a do poločasu ještě přidali dva góly. Své vedení navýšili až na 5:1, soupeř už jen snížil. Branky Kopenec, Remta 2, Šácha – Carda, Šrámek, Kautman. Pískal Raba.

Střelské Hoštice – Sedlice B 1:1 (1:0). Domácí chtěli získat tři důležité body a první poločas se jim celkem povedl, když se dostali do vedení a ještě nastřelili břevno. Na začátku druhé půle trefili tyčku, ale pak už začali hrát lépe hosté a po zásluze vyrovnali. Branky Josef Šíp – M. Klíma. Sudí Chval.

 1. Chelčice 15 13 2 0 65:19   41
2. Poříčí 15 12 1 2 55:16   37
3. Lom 15 9 3 3 34:15   30
4. Blatná B 15 7 6 2 23:22   27
5. Volyně 15 8 2 5 31:15   26
6. Dražejov 15 5 4 6 28:31   19
7. Osek B 15 6 1 8 36:43   19
8. Malenice 15 5 2 8 31:42   17