Vodňany – Český Krumlov 1:3 (0:1) – Hosté byli aktivnější hned od začátku zápasu. V 9. minutě se dostal do šance hostující Beránek a z malého vápna mířil nad branku. Ve 23 minutě hostující Peťule neuspěl proti brankáři Novákovi, zakončení bylo nepřesné.

Ve 25 minutě domácí Štěch vystihl nepřesnou rozehrávku hostující obrany a jeho nebezpečnou střelu brankář Šiller vyrazil. Ve 30 minutě Zatloukalův rozehraný trestný kop prošel až za záda brankáře Nováka – 0:1. O tři minuty později hostující Pliška z poloviny hřiště přehazoval brankáře, ale míč skončil na tyči.

Po změně stran měli šance hostující hráči Peťule a Matúš, ale brankář Novák se nenechal překvapit. Naopak domácí Štěch měl největší šanci na srovnání, když hlavou poslal míč přímo do brankáře a následná dorážka Konvičky skončila nastřelením hostujícího obránce. V 61. minutě hostující Peťule zvýšil na – 0:2. Domácí Josef Chalupský v 61. minutě snížil na 1:2 a na konečných 1:3 v 73. minutě upravil z pokutového kopu Peťule.

Branky: 73. Chalupský – 61. a 73. (pen.) Peťule, 30. Zatloukal, ŽK 1:4, 60 diváků, rozhodčí Macko.

Dohrávka: Vodňany – Jankov 0:1 (0:1), – Jedinou branku utkání vstřelil ve 26. minutě po chybě domácí obrany Maxa, který střelou k tyči nedal gólmanovi Chalupskému šanci. Ve druhém poločase hra upadla do průměru, diváci viděli hodně tvrdých soubojů. Rozhodčí Herzog, ŽK 4:2, diváků 110.