ŘEVNICE – STRAKONICE 1:1 (0:1)

Od úvodu utkání byli Strakoničtí jasně lepší a domácí přehrávali. Poprvé zahrozili v 6. minutě, kdy Křivanec dlouhým autovým vhazováním našel Hanzlíka. Ten si zpracoval míč, ale svoji dělovku namířil jen do tyče. Ve 33. min. se už ale svěřenci trenérského dua Šroub – Sládek dočkali. Aktivní Hanzlík sklepl v pokutovém území přímý kop na Komárka, kterého nedobrovolně k zemi poslal jeden z domácích obránců.

Nemohlo následovat nic jiného než pokutový kop. K němu se postavil zkušený M. Káník a s přehledem rozvlnil za Ramsem síť – 0:1.

Na začátku druhé půle musel kvůli zranění odstoupit Benedikt, trenéři tak museli sestavu přeskládat, což bylo na herním projevu znát. Rázem k vidění byla nerozhodná bitva a Řevnicím se podařilo v 73. minutě srovnat skóre. Černý našel ve vápně Kardu a ten zamířil přesně k tyči – 1:1.

Branky: 73. Karda – 33. M. Káník z pen. Rozhodčí: Štěpánek. ŽK: 3:0 (Karda, Bošanský, Bezpalec). Diváků: 150.

Strakonice: Kučera – Hajdušek, Káník, Legdan, Černý – Říský, Benedikt (46. Sleza), Komárek, Křivanec – Červenka, Hanzlík.