OKRESNÍ PŘEBOR – 14. KOLO

Dražejov – Sedlice B 0:3 (0:1).
Totální propadák domácích v jarní premiéře. V poli se hrál vyrovnaný fotbal, ale v obou pokutových úze〜mích hosté jasně dominovali a přehráli soupeře jak důrazem, tak i střeleckou produktivitou. Branky Musil 2, Köhler. Rozhodčí Richtr.

Bavorov – Střelské Hoštice 1:1 (0:1).
Domácí favorit nedokázal soupeře přehrát, vyrovnanému zápasu slušela konečná remíza. Branky Vávra (p.) – Málek. Pískal Vorel.

Blatná B – Chelčice 4:4 (2:2).
Šlágr úvodního jarního kola nabídl gólové hody, řadu nevyužitých šancí a pohledný fotbal. Body se spravedlivě dělily. Branky Brabec 3, Říha – Remta 3, vlastní. Řídil Poklop.

Osek B – Pražák 6:0 (4:0).
Zápas se od začátku odehrával plně v režii Oseckých, kteří navíc ještě neproměnili penaltu. Branky Oberreiter 2, Komrska, Kahuy, Sýkora, Hromek. Sudí Káník.

Pracejovice – Malenice 1:0 (0:0).
Domácí celek po špatném podzimu začal odvetnou část lépe, po dobrém výkonu zaslouženě zvítězil. Branku dal Křiváček. Rozhodoval Anšlág.

Cehnice – Poříčí 0:2 (0:1).
Utkání nabídlo vyrovnanou podívanou, nejvíce se bojovalo ve středu hřiště. Nakonec rozhodlo proměňování šancí. Cehnice favorita rozhodně potrápily. Branky Šrámek, Maršala. Pískal Krejčík.

Lom – Volyně 3:0 (3:0).
Vše podstatné se událo v první půli. Domácí měli převahu, do vedení šli ve 12. minutě z penalty a o deset minut později už byl jejich náskok dvougólový. Do konce poločasu se prosadili ještě jednou a jednou trefili břevno. Branky M. Mikeš ml. 2, M. Mikeš st. (p.). Sudí Stejskal.

STARŠÍ PŘÍPRAVKY

Dohrávka 10. kola: Chelčice – Strakonice B 0:8 (0:2), Faja, Petráň 2, Šín, Šimek, Kinkor, Holín.