Fotbalisté Štěkně prohráli, v Zimní lize skončili poslední

Strakonice /FOTOGALERIE/ - Nejlépe si vedl Osek, který vyhrál. Třetí skončila Sedlice, pátí starší dorostenci Strakonic.

24.3.2010

V souboji o konečné páté místo v Zimní lize starší dorostenci Strakonic (světlé dresy) porazili Štěkeň 3:1.Foto: Jan Škrle

Zápasy o konečné pořadí skončil letošní ročník fotbalové Zimní ligy, která se hrála ve Strakonicích.

Turnaj vyhrál Osek, druhou příčku obsadila Čkyně, třetí skončila Sedlice, čtvrtý Protivín, pátí byli strakoničtí starší dorostenci, loňští vítězové, a šestá se umístila Štěkeň.

Komentáře k zápasům:

Štěkeň – Strakonice starší dorost 1:3 (1:1)
Drahomír Hájek, trenér Štěkně:
„Turnaj jsme zakončili zase porážkou. Dorostenci ale byli herně lepší a zaslouženě vyhráli. Nám ve druhém poločase došly fyzické síly, na tom budeme muset před mistráky ještě zapracovat.“

Martin Červinka, trenér Strakonic: „I poslední turnajový zápas o umístění se nám vydařil, celkem bez větších problémů jsme soupeře porazili. Do zápasu sice vstoupil lépe soupeř, ale vítr z plachet mu vzal ve 14. minutě Kovárna, jehož krásná střela skončila za zády štěkeňského gólmana. Pak jsme měli více ze hry, ale další možnosti ke zvýšení skóre jsme nevyužili. Naopak soupeř ve 28. minutě srovnal. Do druhé půle jsme mužstvo prostřídali a na hřišti začal úřadovat Kotrba. Ten se trefil ve 48. minutě, aby to samé zopakoval v 73. minutě a rozhodl.“

Protivín – Sedlice 1:2 (1:1)
Pavel Koubek, trenér Sedlice:
„Skončili jsme třetí, mohu být spokojený. V první půli jsme ale tahali za kratší konec, Protivín byl fotbalovější. Do vedení jsme šli my, soupeř vyrovnal ze sporné penalty. Od desáté minuty druhého poločasu jsme Protivín přimáčkli a dostali se do šancí, vítězný gól jsme nakonec dali z penalty. Soupeř se k ničemu už nedostal.“

Osek – Čkyně 8:0 (3:0)
Jiří Slabý, trenér Oseku:
„Po prohře Protivína v minulém kole bylo jasné, že ve finále nastoupí Čkyně B, protože áčko hrálo mistrák na Hluboké. Ale nic jsme nepodcenili a hlavně v první půli hráli v tempu a hned od začátku diktovali hru. V 10. minutě Maroušek nastřelil spojnici, v 18. minutě Kahuy po narážečce dal na 1:0. Po půlhodině hry se v ojedinělé šanci ocitl soupeř, ale střela byla zblokována a z protiútoku dal Maroušek na 2:0. Tři minuty před půlí zvýšil na 3:0. Po obrátce se Čkyňští zatáhli do vlastního vápna a blokovali střely. V úvodu Carda trefil tyč, poté Kacetl břevno, dvě minuty po něm Krenk a následně v 58. minutě Herzig zvýšil – 5:0. Sedm minut nato orazítkoval břevno Mrkvička. Pět minut před koncem se trefil Carda, chvíli nato Mrkvička hlavou a v 89. minutě opět Carda.“

Výsledky a sestavy

Zápasy o konečné umístění – o 5. místo: Štěkeň – Strakonice starší dorost 1:3 (1:1), Kořán – Kotrba 2, Kovárna. O 3. místo: Protivín – Sedlice 1:2 (1:1), Srkal (p.) – Čapek, Běloušek (p.). O 1. místo: Osek – Čkyně 8:0 (3:0), Maroušek, Herzig, Carda 2, Kahuy, Kacetl.

Štěkeň: Velíšek – Kotrba, M. Čížek, Šlehofer, Kuboušek – Prokeš, Cibulka, Hájek, Vaněk – Bízek, Kořán. Střídali Švejnoha, Zíka, Lhota.
Strakonice starší dorost: Rojík – Kohout, Turek, Horejš, Pospíchal – Bače, Mráz, Kuneš, Butnaru – Zoubek, Kovárna. Střídali: Rejšek, Hoch, Hrach, Kotrba, Brož, Šíp.
Sedlice: Charvát – V. Klíma, Svoboda, Čabrádek, J. Obleser – Němec, Mikeš, Běloušek, Čapek – Hornát, Motejzík. Střídali Sladký, Kořán, Musil.
Osek: Chaluš – Kroupa, Krenk, Michalec, Hanáček – Kacetl, Maroušek, Schánělec, Uher – Herzig, Kahuy. Střídali Keclík – Mrkvička, Carda.

Konečné pořadí Zimní ligy: 1. Osek, 2. Čkyně, 3. Sedlice, 4. Protivín, 5. Strakonice starší dorost, 6. Štěkeň.

Nejlepším střelcem turnaje byl se sedmi góly osecký Kahuy.

24.3.2010 VSTUP DO DISKUSE

Výroba - Výroba Montážní dělník 20 000 Kč Montážní dělníci mechanických zařízení pracovník pro montáž technických celků. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADAVKY: základní technické znalosti (čtení technických výkresů), manulání zručnost, KONTAKT: telefonicky v době od 8:00-14:00hod., Čumrová Kristýna, tel.: 383372813, 602541883. Pracoviště: Jemná mechanika hb spol. s r.o., Dobřanovská, č.p. 74, 387 01 Volyně. Informace: Kristýna Čumrová, +420 383 372 813. Obchod - Obchod Nákupčí 25 000 Kč Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií) EXPORT MANAGER - elektro. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: TESLA BLATNÁ, a.s. je zavedená česká společnost s více než 50-ti letou historii, zabývající se vývojem, výrobou a prodejem elektronických součástek a dílů pro motorová vozidla. , Z důvodu posílení našeho obchodního týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici , , EXPORT MANAGER - elektro, , Vaši pracovní náplni bude:, - Přijímání a evidence poptávek od zákazníků, - Vyřizování objednávek, - Komunikace s českými i zahraničními zákazníky, - Rozvoj obchodních vztahů a péče o zákazníky, - Vedení obchodních jednáních se zákazníky, - Účast na veletrzích, , Očekáváme:, - VŠ, příp. VOŠ vzdělání, technické zaměření výhodou, - Dobrá znalost AJ - úroveň min. B2, znalost NJ výhodou, - Dobré komunikační a vyjednávající schopnosti, - Organizační schopnosti, - Schopnost samostatné práce, - Znalost práce na PC - MS Office, - ŘP skupiny B, - Praxe na obdobné pozici výhodou, , Nabízíme:, - Práci ve stabilní české společnosti , - Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání, - Odpovídající platové ohodnocení včetně bonusů a firemních benefitů, - Plat: 25 - 40 000,- Kč , - Flexibilní pracovní dobu, - Nástup možný ihned, , V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail: ozanakova@tesla-blatna.cz, Kontakt: Margita Ozaňáková, HR Manager, tel.: 383415380.. Pracoviště: Tesla blatná, a.s., Palackého, č.p. 644, 388 01 Blatná. Informace: Margita Ozaňáková, +420 383 415 380. Výroba - Výroba Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní 15 000 Kč Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci zpracovatel masa. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Práce v chladu, fyzicky namáhavá práce (zvedání beden, práce na lince), KONTAKT: telefonicky v době od 9-15 hod., Drahun Volodymyr, tel.: 776513442. Pracoviště: Silos.km. s.r.o. - pracoviště vodňanská drůbež a.s., Radomilická, č.p. 886, 389 01 Vodňany. Informace: Volodymyr Drahun, +420 776 513 442. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 100 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) kuchař/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: POŽADAVKY: potravinářský průkaz, řidičský průkaz sk. "B" - výhodou, Pracovní doba: 5:00-11:00hod., KONTAKT: osobně nebo telefonicky v době od 9:00-16:00 hod., Ing. Zevl Jiří, tel.: 383318326, 776805640, e-mail: zevl@tst.cz, kralikova@tst.cz. Pracoviště: Teplárna strakonice, a.s., Komenského, č.p. 59, 386 01 Strakonice 1. Informace: Jiří Zevl, +420 383 318 326,776 805 640.

Vodňany - Lokomotiva ČB 3:1.
33

Čtyři body z I.A třídy putují na Strakonicko

Házenkáři Strakonic startují novou mistrovskou sezonu. Ilustrační foto.
5

Strakoničtí házenkáři startují soutěže

-

Soupeř má výborné přesilovky, musíme hrát disciplinovaně, upozorňuje Aleš Totter

České Budějovice - Domácí neporazitelnost budou hájit hokejisté ČEZ Motoru v sobotním utkání šestého kola první Chance ligy proti Prostějovu. Začátek je v Budvar aréně v 17 hodin.

V derby chtějí body oba týmy

Tábor, České Budějovice - Fotbalové jižní Čechy jsou na nohou, v Táboře se na stadionu v Kvapilově ulici v neděli od 16.30hod. hraje druholigové derby mezi Táborskem a Dynamem!

Bojují o Středoškolský pohár

České Budějovice – Studentská atletika má za sebou většinu okresních kol středoškolského atletického poháru.