Vodňany – Čížová 0:2 (0:1)

Ve 25. minutě střelu Celého z pětadvaceti metrů Jelínek v brance hostí vyrazil se štěstím na tyč. Jenže už předtím hosté ve 20. minutě překvapili domácí obranu, když se z dobře zahraného trestného kopu parádně trefil Souhrada - 0:1.

Po změně stran domácí přidali, ale na vstřelení gólu to nestačilo. V 53. minutě domácí Šimoník narazil Hojdekrovi a jeho umístněnou střelu k tyči brankář vyrazil na roh. Byla to největší příležitost domácích v utkání. V 72. minutě hostující Brož zblízka zvýšil na 0:2.

V poslední čtvrthodině si domácí vytvořili několik příležitostí (Krejčí, Hojdekr), ale zužitkovat je nedokázali. V 84. minutě se vyznamenal brankář Chalupský, když zneškodnil průnik hostujícího Jarouška. Střela domácího Hrdličky z 88. min. skončila na tyči.

Branky: 20. Souhrada, 72. Brož. ŽK: 2:1. ČK: 1:0 (72. Celý). Diváků: 60. Rozhodčí: Macko.