Týn – Katovice 1:1 (1:0)

Domácí se ujali vedení již ve 2. min., když po centru Vařila si srazili hosté míč do vlastní brány. Domácí byli v první půli lepší a vytvořili si několik dalších slibných šancí. V 8. min. střílel Šálený těsně nad a ve 14. min. mířil Pomije těsně vedle. Hosté měli šanci v 15. min., ale Šmitmajer vytáhl střelu na roh.

Další větší šanci měl ve 35. min. domácí Brozman, ale gólman hostí vytěsnil střelu na roh. Do druhé půle vstoupili domácí s odhodláním zvýšit svůj náskok, ale opak byl pravdou. V 65. minutě z trestného kopu hosté ještě branku nedali, když brankář Šmitmajer střelu chytil, ale zákonitý trest přišel v 84. min., kdy na konečných 1:1 vyrovnal Koblic.

Branky: 2. vlastní – 84. Koblic. Žluté karty 1:4, rozhodčí Jelínek, 280 diváků.

Vodňany – Hluboká 0:3 (0:0)

Hned v úvodu zápasu se v 9. min. vyznamenal domácí brankář Novák, jenž nohama skvěle vyrazil gólovou střelu Dudka. Vodňany ohrozily branku hostů poprvé v 18. min., ale hlavička Štěcha postrádala přesnost. Největší šanci domácích nevyužil Štěch ve 30. min., když po přihrávce od Chalupského byl sám ve vápně, ale zakončil nad branku.

Po změně stran se v 64. min. opět vyznamenal domácí brankář Novák, když vyrazil gólovou střelu Povišera z přímého kopu. Závěr zápasu patřil hostům: v 70. min. zůstal nikým nehlídán Dudek ve vápně a jeho prudká střela skončila v bráně – 0:1.

V 81. min. domácí ztratili na polovině hřiště míč, čehož hosté využili k rychlému protiútoku, na jehož konci byl Mašek, který poslal míč do prázdné branky – 0:2. V předposlední minutě pečetil vítězství hostů Povišer.

Branky: 70. Dudek, 86. Mašek, 89. Povišer. Žluté karty 1:3, rozhodčí Pávec, 100 diváků