Krajský přebor - 22. kolo:

Kaplice – Vodňany 6:1 (4:0)

Ráz utkání udala již 2. minuta, kdy domácí zahrávali roh a Románek hlavou překonal brankáře Nováka – 1:0. V 17. minutě to bylo již 2:0, když Lesňák z levé strany přihrával před branku, hostující gólman neudržel míč a M. Pulec dorážel zblízka přesně – 2:0.

Tentýž hráč zařídil ve 33. minutě výstavní střelou již třígólový rozdíl. Ve 34. minutě mohli hosté snížit, ale Štěch lobem přehodil brankáře i bránu. Ve 44. minutě zužitkoval přihrávku Houšky pěknou střelou Lesňák – 4:0.

Hostům se podařilo v 63. minutě vstřelit čestnou branku, když se po přihrávce Machnyka prosadil Šafránek. Minutu nato přihrávku M. Pulce přetavil v gól Záveský – 5:1. V 82. minutě po přihrávce Krůčka uzavřel skóre střídající Ševčík.

ŽK 0:4, ČK 0:1 (69. Šafránek), rozhodčí Krčín, 250 diváků.

Chýnov – Katovice 2:0 (1:0)

Domácí potvrdili roli favorita. Po zásluze si připsali další tři body, které je posunuly v tabulce již na lichotivou šestou příčku. Hosté toho v Chýnově mnoho nepředvedli, mezi tyče Plachého branky vyslali za celý zápas jedinou přímou střelu.

Na druhé straně aktivní domácí svého soupeře přitlačili hned od začátku na jeho půlku a jen Václav Hruška ve 3. a v 8. minutě měl na hlavě dva góly a Škulina ve 30. minutě netrefil odkrytou branku. Před tím však ve 26. minutě hostující gólman Věneček fauloval zbytečně Havla a z penalty se jarní chýnovský střelec Vakoč nemýlil – 1:0.

Ve druhé půli v 50. minutě se tentýž hráč postavil k rozehrání trestného kopu ze dvaceti metrů a trefil přesně pravý horní roh katovické branky – 2:0. A v 75. minutě měl Vakoč na noze hattrick, ale jeho střela orazítkoval tyč Věnečkovy branky. Závěr si domácí pohlídali a bezzubí hosté na zvrat něměli.

ŽK 1:2, sudí Macko, 170 diváků