Katovice – Lažiště 3:1 (1:0).

Do důležitého boje o záchranu vstoupili lépe hosté, kteří v prvních dvou minutách zahrozili střelami Ilieva a Lachkoviče. V 18. min. umístěnou hlavičkou Janus nedal Vitáčkovi šanci – 1:0. V druhé půli hosté projevili pomocí rychlých protiútoků snahu vyrovnat, ale proti obrannému bloku Katovic se neprosadili.

Díky dvěma Strnadovým přesným přihrávkám po brejcích nově příchozího R. Malého (již třetí vynucené střídání) završil Janus hattrick. V závěru utkání se mužstvo Katovic postaralo o drama, když se jeho hráči dopustili dvou faulů ve vápně: první penaltu Brzobohatý proměnil, druhou mu Věneček vyrazil.

Branky: 18., 68. a 76. Janus – 83. Brzobohatý z penalty. ŽK 2:2, rozhodčí Pečenka, 250 diváků.

Dražice – Vodňany 1:2 (1:0)

Začátek utkání v Táboře patřil hostům, ale hned z prvního protiútoku ve 4. minutě dali domácí na 1:0, když střelu Peclinovského dorážel Novotný. Do přestávky pak byla hra vyrovnaná. Po změně stran byli lepší hosté. V 70. minutě z penalty za faul vyrovnal Šafránek a v 86. minutě rozhodl Vokatý.

Žluté karty 2:2, 40 diváků, rozhodčí Macko.