Strakoničtí potvrdili svoji formu další výhrou, když si na svém hřišti vyšlápli na druhé Prachatice a vyhráli 2:0.

Tým od Otavy spoléhá zatím v jarní části sezony na obranu v čele s brankářem Jakubem Skálou, která ještě neinkasovala.

První šance utkání se zrodila hned po pěti minutách hry, kdy Šafránek nacentroval na Mrkvičku a ten jen těsně minul prachatickou branku. Ve 20. min. se dostali hosté do první a poslední vážnější šance – Zedníkovi odskočil balon a zmocnil se jej Průša, ale v dobré střelecké pozici otřel svojí ránu jen o boční síť. Ve 29. a 32. min. si Strakonice vytvořily dvě vyložené šance, ale pokaždé na jejich konci stál výborně chytající gólman Hrubý.

Po změně stran se již domácí prosadili, konkrétně v 56. min., když nejdříve Mrkvička trefil hlavou brankovou konstrukci a P. Káník byl dorážkou zblízka neomylný – 1:0. O pět minut později přidal svojí druhou branku opět P. Káník a pečetil výhru.

Strakonice - Prachatice 2:0 (0:0). Branky: 56. a 61. P. Káník. ŽK: 1:2 (40. Hajdušek – 48. Janoušek, 26. Kováčik). Střely na bránu: 6:1, vedle: 6:1, fauly: 9:19, rohy 4:0. Přihlíželo 285 diváků. Rozhodčí: Orálek – Polák, Kramlová.

Strakonice: Skála – Šafránek, Hajdušek, Svoboda, Křivanec (46. K. Cibulka) – Zedník, Zelenka (74. Kotrnoch), Benedikt, P. Káník – Hanzlík (84. M. Šrámek), Mrkvička.

Prachatice: Hrubý – Tobiáš, Legdan, Koršala, Ryšánek – Košík (86. Rosa), Češka, Janoušek, Babka, Průša (65. Kaczko) – Kováčik (65. Bednár).