Na dalšího soupeře z divize narazí tuto sobotu v rámci 6. kola Platan Cupu fotbalisté Strakonice. V 15 hodin se utkají na umělce v Písku s béčkem Příbrami.

„Čekám vyrovnaný zápas, ze kterého bychom si chtěli odnést tři body. Bude záležet na tom, jak se nám bude dařit v ofenzivě. Spoléhám na to, že už bude moci nastoupit Hanzlík a že s ním to bude směrem dopředu lepší a zlepšíme si reputaci,“ uvedl trenér Pavel Koubek. Po zranění se vrací Karel Cibulka. Naopak kvůli nemoci budou chybět Svoboda a Zelenka, problémy s kolenem má stále Našinec.

Dosavadní průběh přípravy si kouč pochvaluje. Spokojený je s účastí na trénincích, která zatím byla podle něj obstojná. „Kluci makají,“ chválil si. „Od příštího týdne bych už rád začal s herní částí, abychom alespoň dvakrát mohli využívat umělku.“

S odehranými zápasy je Pavel Koubek také spokojený. „Kromě duelů s Prachaticemi a Pískem, ve kterých jsme toho v ofenzivě moc nevymysleli, jsme jinak sehráli dobrá utkání,“ konstatoval. Zatím ho mrzí jen to, že se týmu nevyhnuly zranění a nemoci.