Přesně jeden bod. Tolik vytěžili fotbalisté z uplynulých dvou zápasů krajského přeboru.

V sobotu se Katovičtí představili na hřišti vedoucího Tábora, kde prohráli 1:3 (1:1). A v úterní předehrávce 15. kola se rozešli nerozhodně 1:1 (0:1) s Jankovem.

„V Táboře jsme se soustředili na obranu, a to nám vydrželo zhruba šedesát minut. Pak jsme ale po chybě v rozehrávce inkasovali gól na 1:2. Když jsme se snažili utkání vyrovnat, tak domácí rozhodli z penalty. Neodehráli jsme špatné utkání,“ řekl katovický trenér Pavel Běloušek. Gól Katovic na 1:0 dal Hadraba.

Sestava: Věneček – Krejčík, Kuncl, Zelenka (35. Krejsa – 75. Kroupa), P. Vlček – Janus, M. Vlček, Blatský, Koblic (53. Šefčík) – Strnad, Hadraba.

A jak viděl kouč souboj s exdivizním Jankovem?

„Utkání jsme začali dobře, první půlhodinu jsme byli lepším týmem a šli jsme třikrát sami na bránu. Bohužel, hosté nám dali první vážnější šance gól. Ke konci duelu už to bylo střelecké trápení a naštěstí Šefčík vstřelil vyrovnávací branku. V hektickém závěru se vedení mohlo strhnout na obě strany, ale dělba bodů je zasloužená.“

Sestava: Věneček – Krejčík, Kuncl, Zelenka, P. Vlček – Janus, M. Vlček, Blatský, Koblic – Strnad (46. Šefčík), Hadraba (70. Krejsa).

JAN PETRÁŠ