Počtvrté v sezoně, z toho potřetí během října, zamíří fotbalisté Strakonic k diviznímu utkání do Prahy.

V sobotu dopoledne se střetnou s Lokomotivou Vltavín.

Soupeře od sebe dělí pouhý bod: Jihočeši jsou sedmí (17), Pražané osmí (16).

Kam by v porovnání s ostatními pražskými celky zařadil Vltavín trenér Pavel Koubek? „Vltavínu nevyšel úvod sezony. Ale podle mě bude hrát o vyšší příčky. Co mám zprávy, v minulém ročníku hrál Vltavín v divizní skupině B hodně nahoře. Takže ho řadím asi na úroveň Motorletu. Vltavín v minulém kole na jeho hřišti vyhrál 2:0.“

Více informací o soupeři Pavel Koubek prý nemá. „Jedeme do neznáma s cílem bodovat,“ prohlásil. Očekává však opět typický pražský fotbal – v pohybu, na jeden dva doteky. „Věřím, že se na to dokážeme připravit a budeme mít štěstí,“ přál si kouč.

Sestava by měla zůstat stejná jako v předešlém kole.

Strakonický tým už se střetl se třemi kluby z české metropole. Přivezl čtyři body. Jaký výkon by mělo mužstvo předvést, aby bylo úspěšné?

„Rozhodně musíme zopakovat výkony z Meteoru a Admiry. Bojovali jsme, běhali a byli bodově odměněni. Ale pokud bychom k utkání s Vltavínem přistoupili tak jako v prvním poločase na Motorletu, mohli bychom se se zlou potázat,“ varoval Koubek. „Opět říkám – musíme hrát svoji hru, počkat si na svoji chvíli a udeřit z brejků, což se nám zatím dařilo. Venku, až na debakl v Prachaticích, podle mě nehrajeme špatně.“

Další dvojice (12.): Admira Praha – Vejprnice, Klatovy – Motorlet Praha, Hořovicko – Tachov, Třeboň – Benešov, Domažlice – Votice, Milevsko – Meteor Praha, Prachatice – Příbram B.