Opět „pouze“ bod za remízu! Přitom na duel 11. kola krajského přeboru proti Týnu nad Vltavou si fotbalisté Katovic věřili. Věřili, že by mohl být už konečně vítězný. Navíc, když hráli doma.

Soupeř byl (a stále je) totiž v tabulce čtrnáctý, pouze o dvě příčky výše než Katovice. Nakonec se ale mužstva rozešla smírně 1:1 (1:0). Pro poslední Katovice to byla čtvrtá remíza v sezoně.

Proměňování šancí, to je stará bolest Katovic. Opět na něj doplatily. „Je to v psychice hráčů,“ konstatoval trenér Pavel Běloušek.

Domácí začali zápas dobře, v 13. minutě se gólem Januse ujali vedení. Pak přišla série příležitostí, které k jejich škodě už v síti neskončily. „Byly to tisíciprocentní šance. Věřím, že kdyby se nám podařilo přidat druhý gól, tak jsme vyhráli,“ tvrdil kouč.

Naopak přišel trest, hosté po hodině hry vyrovnali. „Bylo to po autovém vhazování. Soupeř to dobře sehrál, ale dalo se tomu předejít,“ vylíčil Běloušek.
Až do konce byl Týn nebezpečnějším týmem, bod pro domácí zachránil gólman Věneček. „Po vyrovnávací brance a po těch všech nevyužitých šancích nám odešly morální síly. Dostali jsme se do útlumu,“ vysvětlil trenér. „Z celkového pohledu si bod zasloužili oba soupeři.“

Sestava: Věneček – Šefčík, Kuncl, Zelenka, Malý (9. Vincík) – Krejčík, M. Vlček, L. Blatský, Koblic (79. Strnad) – Hadraba (62. Biněda), Janus.