STRAKONICE - VEJPRNICE

4:0 (2:0)

90' Konec utkání, Strakonice zaslouženě zvítězily.

88' Utkání se již dohrává.

86' Domácí střídají, za Kaňáka nastoupil Kotrnoch.

83' Vejprnice využívají střídání. Do hry zasáhne Štefánek za Holého.

81' Strakonice opět střídají. Za Hovorku natupuje Martin Šrámek.

79' Strakonice vedou 4:0! Z protiútoku se dostal přetažený centr ke Karlu Cibulkovi, který poslal míč křižnou střelou přesně k tyči.

78' Hosté založili pěknou akci, Michal káník ale odvrátil na roh, ze kterého hosté nic nevymysleli.

76' Strakonice poprvé střídají. Za Šafránka nastupuje Karel Cibulka.

73' Hosté jsou stále aktivnější, ale o míče se připravují vlastními chybami.

68' Michal Káník dostává žlutou kartu.

66' Hosté jsou teď živější a tlačí se do útoku

63' Kaňák obešel hostujícího brankáře a už střílel do prázdné brány, na poslední chvíli zasáhl obránce Havránek.

61' Teď to zkoušel vejprnický Biedermann, ale poslal míč vysoko nad.

60' Strakoničtí vedou již 3:0! Radek Horejš obelstil zasekávačkou obránce a poslal balon přesně k tyči.

57' Strakoničtí drží hosty daleko od své branky, ale v útoku se neprosazují.

52' Vejprnice střídají, za Košťála nastupuje Multrus.

50' Hosté ožili, ale domácí zatím odolávají.

49' Standartní situací hostů odvrátil Michal Káník.

47' Dnešnímu utkání přihlíží 120 platících diváků.

46' Začal druhý poločas.

45' Konec prvního poločasu.

44' Strakonice vedou 2:0! Nadýchaný centr Patrika Kaníka přetavil vdruhý gólnechytatelnou střelou Jiří Benedikt.

44' Vejpnický Biedermann vidí žlutou kartu.

42' Strakonice vedou 1:0! Michal Kaňák obelstil hostující obránce a střelou k tyči rozjásal strakonické fanoušky.

39' Strakoničtí opět standartní situace nevyužili.

39' Domácí mají rohový kop.

38' Trněný poslal míč jen do brankáře.

37' Domácí budou zahrávat přímý kop z 20 metrů po faulu na Benedikta.

34' Hra se teď odehrává uprostřed pole.

28' VejprnickýKučera dostal na lavičce červenou kartu a musí do šaten.

27' Hostující Košťál inkasuje žlutou kartu za faul. Zároveň Vejprnice střídají, za Kučeru nastupuje Barnáš.

24' Vejprnický Horváth si vykoledoval žlutou kartu za protesty.

20' Domácí se ale neprosadili.

19' Další centr míři do vejprnického vápna, hosté odvracejí na roh.

18' Strakoničtí zahrávali standartní situaci, Trněný poslal balón přesně na hlavu Hajduška, ale ten zblízka poslal míč vedle.

16' Před dotírajícím Horváthem uklidil na roh jeden ze strakonický obránců. Hosté z následné standartky ale nic nevymysleli.

15' Strakonice se stále tlačí do útoku, ale vejprnická tvrz zatím odolává.

12' Vejprnický brankář neoplývá zrovna jistotou, podruhé v krátké chvíli neudržel centr.

10' Z pravé strany centroval Křivanec, balón se dostal ke Kaňákovi, který se šance zalekl a poslal míč do náruče vejprnického brankáře.

7' Hra je zatím plná nepřesností a hraje se převážně ve středu hřiště.

4' Hosty zastavil útočný faul. Strakoničtí zakládají útok.

3'Vejprnice zahrozily, domácí odvrátili na rohový kop.

1' Domácí se tlačí to útoku.

Oba týmy nastoupily na hrací plochu. Výkop mají Vejprničtí.

Týmy nastoupí v těchto sestavách:

Strakonice:

Skála - Křivanec, Kaňák, Šafránek, P. Káník, Hovorka, Horejš, Benedikt, Hajdušek, Trněný, M. Káník. Připraveni budou M. Šrámek, K. Cibulka, Farták, Kotrnoch a náhradní brankář Dudáček.