Porážku na úvod svého působení na lavičce fotbalistů Katovic zažil trenér Pavel Běloušek. V 10. kole krajského přeboru tým přivezl prohru 0:3 (0:2) z Českého Krumlova.

„Byla to hořká premiéra,“ zmínil se kouč. „Porazili jsme se vlastními chybami.“ Domácí si podle něj nevytvořili žádnou šanci, ale těžili z chyb hostů. „Výsledek 0:3 neodpovídá, je dost krutý.“

Do utkání šly Katovice s tím, že hrát nechají soupeře. Spíše se zaměřily na destrukci. „Z toho pramenila územní převaha Českokrumlovských. V době, kdy jsme začali hru vyrovnávat, jsme inkasovali. Pak už se nám tahle taktika nabořila,“ poznamenal Běloušek.

V nastavení první půle pak Katovičtí obdrželi druhý gól, kterému předcházely tři chyby. Třetí pak opět v nastavení, tentokrát už ve druhém poločase. „Svědčí to o nekoncentrovanosti,“ podotkl trenér.

I jeho svěřenci se dostali do šancí. Za stavu 0:1 byl ve stoprocentní Krejčík, ale vystřelil slabě. Dále neuspěl Libor Blatský (střílel do boční sítě), po Janusově trestném kopu hráči míč do branky také nedostali. „Ale co se týče nasazení a přípravy na zápas, nemohu mužstvu nic vytknout,“ zdůraznil Pavel Běloušek.

Sestava: Věneček – Šefčík, Kuncl, Krejsa (56. L. Blatský), Vincík – Zelenka – Koblic, M. Vlček, Janus, Krejčík – Hadraba (56. Strnad).