Přebor – 10. kolo

Chelčice – Vodňany B 2:1 (1:1). Hosté se ujali vedení, domácí ale ještě do přestávky vyrovnali. Měli více ze hry i šancí a po obrátce přidali druhý – vítězný – gól. Branky Šácha (p.), Jakš – Jarolímek. Rozhodčí Paleček.

Bavorov – Osek B 3:1 (2:1). Zasloužené vítězství domácích, kteří ještě minimálně další dvě šance nevyužili. Hostující tým mladíků se ale předvedl v dobrém světle. Branky Carda 2, Šrámek – Sýkora. Pískal Zábranský.

Sousedovice – Střelské Hoštice 5:0 (3:0). Domácí Westra byla jasně lepší a svoji převahu vyjádřila i gólově. Branky Rom, Dvorovčík, T. Glazunov, Rataj a L. Duba. Řídil Rejžek.

Cehnice – Malenice 2:1 (2:1). Cehničtí po výborném výkonu zaslouženě zvítězili. Branky P. Houska 2 – Vilánek. Sudí Krejčík.

Dražejov – Pracejovice 4:0 (1:0). Domácí ještě kromě čtyř gólů nastřelili třikrát tyč a jednou břevno. Gólman Zelinka za stavu 1:0 nadvakrát zneškodnil penaltu. Branky Maroušek (p.), Brázda, Halama a Šíp. Rozhodoval Hodánek st.

Pražák – Volyně 0:1 (0:0). O výsledku utkání rozhodla 70. minuta, kdy se z trestného kopu trefil Kabrna. Pískal Richtr.

Poříčí – Blatná B 1:3 (1:1). V poli byla hra vyrovnaná, střelecky se ale více dařilo blatenské rezervě. Domácí v první půli na gól hostů ještě odpověděli, po obrátce již ne. Branky Sedláček – Rubáš, Paprštein a Říha. Řídil Poklop.

III. třída – 8. kolo

Sedlice B – Doubravice 3:2 (2:0), Hrouda, I. Šiška, Baloušek (p.) – Antony 2. Rozhodčí Zábranský. Lnáře – Mnichov 3:1 (1:0), Vajda 2, Holman – Turek. Sudí Poklop. Štěkeň B – Hoslovice 1:1 (0:1), Poláček – Švec. Řídil Bernas. Balvani – Kladruby 2:0 (0:0), Toman a Tušer. Rozhodoval Kolář. Předslavice – Radošovice 4:1 (0:0), Zámečník 3, Šejna – Janda. Sudí Flandera. Čestice – Chelčice B 4:1 (3:0), Smejkal 2, Hejtmánek, Russ – Valenta. Pískal Richtr.

IV. třída – 8. kolo

Lnáře B – Civa Trans 3:4 (2:4), Lukeš 2, M. Kareš – Hulač 2, Chocholatý a Krejčí. Rozhodoval Hejtmánek. Champions – Volyně B 8:1 (4:0), Pařízek 5, Humeník, Matěja, Veits – Suchan (p.). Řídil Raba. Číčenice – Nišovice 3:0 (1:0), Pečený, Babický a Mráz. Sudí Hollman. Libějovice – Balvani B 5:2 (3:1), Vocaci 2, Marek Kopecký, J. Tesař, Homola – Lukeš a Hackl. Pískal Hodánek st. Volno měly Cehnice B.