Přebor – 8. kolo

Chelčice – Osek B 4:0 (2:0). Domácí zaslouženě vyhráli, navíc ještě neproměnili penaltu. Branky Turek 2, K. Kortus a Jakš. Rozhodčí Hejtmánek.

Vodňany B – Střelské Hoštice 9:0 (3:0). Jednoznačná záležitost domácí rezervy. Branky Štěch, Jarolímek, Dvořák 2, Polanský, Vokatý a Machnyk. Pískal Hodánek st.

Bavorov – Malenice 0:1 (0:0). Ve vyrovnaném utkání, kterému by spíše slušela remíza, se štěstí přiklonilo na stranu hostů, kteří v 80. minutě vstřelili vítězný gól. Branku dal Škrle. Řídil Poklop.

Sousedovice – Pracejovice 1:1 (1:0). Westra byla lepší, ale nevyužila šance. Hosté vyrovnali ve druhé minutě nastavení. Branky Rataj – Švihovec. Sudí Bernas.

Cehnice – Volyně 0:3 (0:2). Domácí pokračovali ve střelecké nemohoucnosti. V 30. minutě se nechal zbytečně vyloučit Řehoř a o vítězi tak již nebylo pochyb. Branky Kabrna, Prihara a Uhlík. Rozhodoval Hejtmánek.

Dražejov – Blatná B 1:0 (0:0). Domácí se dokázali střelecky prosadit až v samém závěru. Hosté hráli od 5. minuty po vyloučení o deseti. Branku dal P. Cibulka. Řídil Hodánek st.

Pražák – Poříčí 1:2 (0:0). Skóre se měnilo až ve druhé půli, o gól lepší byli hosté. Branky Vondřička – Sedláček a Maršala. Sudí Richtr.

III. třída – 6. kolo

Sedlice B – Mnichov 1:2 (1:2), Mikeš – Michel a P. Švihovec. Rozhodčí Krejčík. Doubravice – Hoslovice 1:3 (1:2), Černý – Jiří Rychtář ml., Švec a L. Rychtář. Sudí Chval. Lnáře – Kladruby 5:1 (0:0), Ďulík 4, Holman – Hejman. Pískal Káník. Štěkeň B – Radošovice 2:3 (0:2), Miško 2 – Lagron 2 a Šašek. Rozhodoval Káník. Balvani – Chelčice B 7:0 (4:0), Vavruška 2, Nohel, Vyrostek, Čečka, Velek a T. Bernas. Řídil Poklop. Předslavice – Čestice 4:6 (0:4), Šejna, Nosek, Řezník, Žemlička – Novák, Smejkal 2, Franta a Russ. Rozhodčí Zábranský.

IV. třída – 6. kolo

Civa Trans – Volyně B 4:3 (2:2), Krejčí 2, Bezpalec, Chocholatý – Šuba 2 a Nový (p.). Pískal Hájek. Cehnice B – Nišovice 3:0 (1:0), Mikláš, Kuric a Kupec. Sudí Raba. Champions – Balvani B 10:0 (6:0), Matěja 5, Lenkey 3, Švihovec a Hejlek. Rozhodoval Poklop. Číčenice – Libějovice 2:2 (1:0), za Libějovice Čížek (p.) a Charamza. Řídil Kolář. Volno měly Lnáře B.