Přebor – 6. kolo

Chelčice – Střelské Hoštice 2:0 (2:0). Domácí měli více ze hry a zaslouženě si připsali tři body. Hrál se však průměrný fotbal. Branky Pícha a Vokatý. Rozhodčí Vorel.

Osek B – Malenice 4:2 (3:1). Hosté vedli 1:0, ale domácí do půle otočili na 3:1. Po obrátce dala obě mužstva po gólu. Branky Kilián, Kinkor, Sýkora, Zacharda – Škrle a Štětina. Pískal Krejčík.

Vodňany B – Pracejovice 4:0 (2:0). Domácí byli jasně lepší. Skóre mohlo být i vyšší, kdyby Vodňanští proměnili alespoň polovinu svých dalších příležitostí. Branky Štěch 2, Machnyk a Bače. Řídil Habich.

Bavorov – Volyně 7:1 (5:0). V poli se hrál vyrovnaný zápas, ale domácím vyšla koncovka. Góly stříleli jako na běžícím pásu. Přihlíželo 100 diváků. Branky Carda 2, Kautman, Hamlík, Vondráček, F. Sluka, Koutský (p.) – Kabrna. Sudí Poklop.

Sousedovice – Blatná B 6:0 (6:0). Domácí o výsledku rozhodli v první půli, kdy byli jasně lepší. Branky Věneček, Vondrák, Rom, Rataj, Čapek a F. Duba. Rozhodoval Hejtmánek.

Cehnice – Poříčí 0:2 (0:2). Domácí podali proti favoritovi výborný výkon. O výsledku rozhodl desetiminutový výpadek Cehnic v první půli, kdy hosté dali oba góly. Branky Kepl a Zábranský. Pískal Zábranský.

Dražejov – Pražák 1:2 (1:1). Střelecké štěstí se ve vyrovnaném utkání přiklonilo na stranu hostů, kteří byli o něco lepší, hlavně ve druhém poločase. Branky Liška – M. Kapusta a R. Kapusta. Rozhodčí Hollman.

III. třída – 4. kolo

Sedlice B – Hoslovice 4:2 (2:1), J. Herman 2, O. Klíma, Čabrádek – Turčák a Švec. Rozhodoval Chval. Mnichov – Kladruby 3:2 (2:1), Michel, P. Švihovec, Dušan Pavlovič – Papež a Hejman. Pískal Richtr. Doubravice – Radošovice 4:3 (2:1), Raba 2, Srb, Beran – Beran 2 a vlastní. Sudí Hodánek st. Lnáře – Chelčice B 3:2 (3:0), Ďulík 2, Obermajer – Baloušek a Jiří Dušek. Řídil Dunovský. Štěkeň B – Čestice 3:2 (1:1), Peterka 3 – Smejkal a Horák. Rozhodčí Rejžek. Balvani – Předslavice 3:1 (0:1), Boukalík 3 – Zámečník. Pískal Paleček.

IV. třída – 4. kolo

Lnáře B – Volyně B 2:0 (1:0), Hrubeš a Formánek. Sudí Hejtmánek. Civa Trans – Balvani B 3:0 (1:0), Farek, Bezpalec a Baloušek. Rozhodčí M. Mráz. Cehnice B – Libějovice 2:2 (2:1), Štros 2 – Kopecký a Čížek. Řídil Kolář. Champions – Číčenice 5:0 (4:0), Veits, Lenkey 2 a vlastní. Rozhodoval Hejtmánek. Volno měly Nišovice.