Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

ON-LINE: Rapid Plzeň - SK Strakonice 1908

Plzeň - ON-LINE přenos z předkola poháru ČMFS mezi Rapidem Plzeň a SK Strakonice 1908 od 17 hodin.

20.7.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Alena Burešová

RAPID PLZEŇ - SK STRAKONICE 1908

5: 2( 2 : 0 )

Utkání komentoval Tomáš Věneček

Utkání skončilo. Domácí tým postupuje dál a čeká ho Sokolov, Strakonice v poháru končí, děkujeme za pozornost

90´ červená karta pro brankáře Radka Charváta, ten zahrál rukou mimo pokutové území a musel pod sprchy.

83´ Strakonice nyní snižují Hanzlíkem, za 2.minuty v 85.minutě, ale Kovařík po brejku vrací domácím vedení 4:2a v 87.minutě zvyšil na 5:2 opět Kovařík.

82´Hosté naposledy vystřídali: Místo Hovorky přišel Beneš.

78´Žlutou kartu obdržel hostující Hovorka, za ostrý zákrok na Svatonského. Dnešnímu utkání přihlíží 50 diváků.

75´ Na zemi nyní leží Strakonický Hovorka. Už se opět hraje, míč mají pod kontrolou domácí hráči.

69´ Další loženka Rapidu! Kovařík našel na malém vápně Svatonského, jeho střela končí nad brankou.

66´ Další šance rapidu. Kovařík utekl po levé straně našel úplně volného Peroutku, ten netrefil prázdnou branku, teď Strakonice přežily klinickou smrt.

65´ Rychlá odpověd Rapidu, je to 3:1. Před brankou Strakonic vznilka nepřehledná situace a toho využil Kovařík, který propálil všechno.

60´ Strakonice snižují na 2:1. Akci Vlčka zakončil samostatným únikem a přesným zakončením Horejš.

55´ Krásná střela domácího Kovaříka šla jen tešně vedle pravé tyče branky Radka Charváta.

50´ Strakonickému týmu dělá problémy vysoká agresivita domácího Rapidu.

Do druhého poločasu trenér Koubek vystřídal: Místo Zelenky přišel Šrámek a za Koubka ml. přišel na hřiště Mráz.

Základní sestava Strakonic: Charvát - Hanáček, Cibulka, Hajdušek, Hanzlík - Zelenka, Vlček, Koubek, Kotrnoch - Horejš, Hovorka.

46´ Druhý poločas právě začal a hned v jeho úvodu se dostal do veliké šance Vlček, ale jeho střelu zastavila domácí obrana.

První poločas byl ukončen.

44´ Domácí mají možnost trestného kopu z levé strany, míč si bere Kovařík, jeho pokus končí mimo.

39´ Strakonice rozehrály trestný kop Vlčkem, ale domácí obrana odvrátila an roh, po kterém míč ulovil ze vzduchu brankář Rapidu.

32´Domácí již vedou 2:0. Trestný kop Kovaříka neudržel Charvát a Peroutka zvyšuje vedení domácích na dvoubrankové.

31´Domácí tým bude zahrávat trestný kop z 25 metrů.

26´ Krásná střela Vlčka končí tesně nad brankou.

22´ Obrovská šance domácích. Střelu Peroutky vyráží na roh Charvát.

18´ Hra se odehrává uprostřed hřiště.

13´ Krásné nůžky vystřihl Hovorka, ale domácí brankář svůj tým podržel.

8´Domácí Rapid je v úvodu lepší, akci Kovaříka zlikvidoval brankář Charvát.

6´Domácí Rapid vede 1:0. Centr Peroutky využil Fajst.

2´Roh domácího Rapidu Plzeň, Strakonice se ubránily.

1´Utkání bylo zahájeno.

Příjemné odpoledne z Plzně, za pár okamžiků se rozehraje utkání Rapid Plzeň - SK Strakonice.

20.7.2008 VSTUP DO DISKUSE
Zbraně z Prachaticka zajištěné Národní centrálou proti organizovanému zločinu z Českých Budějovic.
8

Muži z Prachaticka předělávali zbraně na střelbu dávkou a vyráběli k nim tlumiče

Strakonice - Děti z MŠ Spojařů vyčistily studánku Skleněnka  na Podskalí
9

Motýlci vyčistili Skleněnku

Vydařené střelecké odpoledne a poděkování

Mladějovice - Na hřišti v Mladějovicích se v v neděli 15. října konalo střelecké odpoledne ve střelbě se vzduchovky.

Katolický kněz se zapojil do protifašistického odboje

Strakonice - Ve čtvrtek 19. října uplynulo 109 let od narození pátera Josefa Jílka. Tento český katolický kněz, působil v Katovicích v letech 1936–1942.

Basketbaloví žáci si připsali dvě vítězství

Strakonice – Fakta ze zápasů týmů BK Strakonice a SKB Strakonice.

Superdebata Deníku: nikdo nechce vládu ANO. Ať už bez Babiše, nebo s ním

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, GRAFIKA, VIDEO/ Pouhý den před sněmovními volbami se v redakci Deníku sešla desítka zástupců politických stran při předvolební superdebatě. Na přetřes přišla všeobecně probíraná témata - ať už elektronická evidence tržeb, přijetí eura či přijímání migrantů. Z odpovědí také vyplynulo, že favorit voleb ANO to bude mít v případě výhry s formováním vlády složité.