LOM – MALENICE 1:0 (1:0).Začátek zápasu byl z obou stran opatrnější. Hosté se soustředili hlavně na obranu a podnikali rychlé protiútoky, ale domácí obrana pracovala spolehlivě. Ve 25. minutě využil zaváhání v malenické obraně Vylita a překonal hostujícího brankáře Hoška.

Jak se nakonec ukázalo byla to jediná branka utkání. Ve druhém poločase hosté získali více ze hry a jejich koncovka byla žalostná. V posledních patnácti minutách měli domácí pět vyložených šancí, ale zbrklostí a výborným výkonem gólmana Hoška nedokázali zvýšit své vedení. Po skončení utkání ale i takmohla v jejich táboře propuknout obrovská radost z celkového prvenství. Po vítězství poháru nyní získali i přebornický titul. Rozhodčí Poklop.

Trenér Lomu Jiří Čabrádek: "Zápas pro nás byl velice těžký, protože vidina toho, že zvítězíme a vyhrajeme celý přebor, nám svazovala nohy.
Ale ve 25. minutě se nám podařilo vstřelit jediný gól, který nakonec rozhodl celé utkání. Nebylo to jednoduché, hosté měli šance, ale my jsme ke konci také zahodili čtyři vyložené brankové příležitosti. Celá sezona je zakončena dobře a jsme rádi, že se nám podařilo vyhrát přebor i pohár. Uvidíme, jak se podaří zajistit celou příští sezonu finančně i hráčsky, protože I. B třída je určitě náročnější než přebor. Musím všem klukům poděkovat i divákům, kteří nás celou soutěž podporovali a jezdili s námi i na zápasy venku.

"Trenér Malenic Jiří Hoško: "Myslím si, že jsme domácí hodně potrápili. Gratuluji jim k vítězství a postupu do I. B třídy."

Lom: Murárik – J. Šuba, Mišiak, Šorna, P. Šuba – Beránek, P. Mikeš, Týma, Musil – M. Mikeš, Vylita. Střídali Fráňa a Herman.

Malenice: P. Hoško – Vopalecký, Jariabka, Frnoch, Nárovec – Slepička, Hůda, Škrle, Jírovec – Brabec, Pajma. Střídali M. Kotous a Dolanský.

CHELČICE – PRACEJOVICE 1:4 (1:2). Domácí hráli v silně pozměněné sestavě, což se promítlo do výsledku. Nepříznivý výsledek se Chelčicím i přes několik šancí nepodařilo zvrátit. Branky Vokatý – Zíka 2, Šulc a Prokopec. Pískal Hodánek st.

Chelčice: P. Dušek – L. Pícha, Lácha, Trobl, Kántor – Celý, Říha, Valenta, M. Koutský – Baloušek, Vokatý. Střídali Jin. Turek a Iral st.

Pracejovice: Vosecký – Pojar, Kareš, Bláha, Nejedlý – Zíka, Petr Kovařík, Vojík, Milčic – Janeček, J. Pašava. Střídali Vápeník, Pavel Kovařík a Šulc.

VOLYNĚ – CEHNICE 6:1 (1:1). Hosté stačili jen v první půli, po obrátce stříleli góly jen Volyňští. Branky Prihara, Kubeš 2, Mack, Kabrna – vlastní. Řídil Staško.

Volyně: Hrdina – Liška, S. Lukeš, Tříska, Vilánek – Kubeš, Uhlík, Myslivec – Škopek, Kabrna, Prihara.

Cehnice: Zronek – Martínek, Šíp, Řehoř, Sadlak – Chvosta, Bízek, Janda, Švec – Krýsl, Kuric.

KATOVICE B – LNÁŘE 5:0 (1:0). Hned v úvodu hosté nastřelili břevno. Pak už byl ale zápas v režii domácích, kteří si s chutí zastříleli. Branky Blatský 2, Kotrba, Procházka a Vincík. Sudí Káník.

Katovice B: Maxa – P. Klas, Kotrba, Fábera, Podskalský – Martínek, Blatský, Vincík – J. Klas, Vaněček, Behemský. Střídali Procházka a Nejedlý.

Lnáře: Červenka – Mourek, Petr Češka, Sobota, Sedláček – Vohryzka, Havlíček, J. Masák, Andrle – Holman, Ďulík. Střídal Patrik Češka.

DRAŽEJOV – OSEK B 4:1 (0:1).Domácí začali velmi vlažně a Osek toho využil. Ve 2. minutě chyboval brankář Zelinka a toho využil hostující Kinkor a otevřel skóre. První poločas se domácí nemohli vůbec dostat do hry, hostující mladý tým jim dělal svoji agresivní hrou problémy.

Až po změně stran se Dražejov zvedl a pomohla mu proměněná penalta Lišky za faul na Cimrhanzla - 1:1. Domácí pak zvýšili obrátky a za chvíli dal na 2:1 Košatka. Domácí poté hru ovládali a dvěma brankami kanonýra Cimrhanzla rozhodli o výhře 4:1. Rozhodoval Hollman.

Ohlas trenéra DražejovaRicharda Petráska: "První poločas jsme hráli trošku zataženě, nedařila se nám kombinace, nedostávali jsme se ke střelbě a dělalo nám problémy i veliké vedro. V poločase hráč utkání Luďa Cimrhanzl pozvedl náladu týmu, abychom utkání vyhráli a měli dobré zakončení sezony. Sám šel příkladem, dal dva krásné góly. S výkonem ve druhém poločase jsem naprosto spokojený."

Dražejov: Zelinka – Rod, Šindelář, Maroušek, T. Raba – Liška, Krčál, Tyl, Šíp – Cimrhanzl, Košatka. Střídali Šulda, Mikeš a Vovčko.

Osek B: Vlček – M. Čapek, D. Chalupný, Michálek, Vavřinec – M. Krejčí, Mrkvička, Flandera, Ježek – Kinkor, P. Krejčí. Střídal Korvas.

PRAŽÁK – POŘÍČÍ 4:2 (2:2). Domácí v prvním poločase dvakrát vedli, hosté dvakrát vyrovnali. Po obrátce už byl lepší Pražák, navíc hostům byl v 74. minutě vyloučen Podskalský. Branky Tlapa 2, Bečka, Holman – Kareš 2. Pískal Hodánek st.

Pražák: Vavruška – Šíma, Tampír ml., Z. Vlček, R. Vlček – Doupník, Holman, Vondřička, Suba – Bečka, Tlapa. Střídal Tampír st.

Poříčí: Kluiber – Pešek, Podskalský, Kepl, Paroubek – Kejda, Sedláček, J. Pešír, Papež – Kareš, Zábranský. Střídali Zdychynec.

STŘELSKÉ HOŠTICE – BLATNÁ B 0:1 (0:0). Vyrovnaný zápas, domácí měli jednu vyloženou šanci, se kterou si poradil brankář, hosté kromě gólu ještě třikrát trefili břevno. Branku dal Kerndl. Řídil Hejtmánek.

Střelské Hoštice: nehlášeno

Blatná B: Jirka – Krajzl, Hruška, Kůst, Slezák – Hanousek, Říský, Švec, Poláček – Synek, Doležal. Střídali Kerndl a Petrášek.