Děkujeme za pozornost a u dalších ON-LINE přenosů se těšíme.

LOM-MALENICE 1:0 konec. Lom se stává vítezem okresního přeboru.

Do konce utkání Lom - Malenice zbývají tři minuty, domácí stále vedou 1:0.

Výsledek Vám oznámíme za čtvrthodiny.

Utkání v Lomu stále probíhá, zhruba deset minut před koncem vedou domácístále 1:0.

Domácí tým díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase otočil výsledek a zaslouženě vyhrál. Nyní čekáme na výsledek z Lomu.

Utkání právě skončilo.

Aktuálně z Lomu: Domácí tým vede stále 1:0 s týmem Malenic.

90´ Rozhodčí bude nastavovat 3 minuty.

88´ Veliká šance domácích! Do sóla se dostal Liška, ale míč mu vypíchl brankář Vlček.

86´ Trestný kop Dražejova končí střelou mimo tyče.

83´ Domácí tým hru kontroluje a v závěru utkání se fotbalem baví!

80´ Domácí střídají: Dolů jde Tyl a na hřiště jde Mikeš.

Aktuálně: Lom-Malenice 1:0x v 74.minutě

78´ Domácí střídají: ze hřiště jde Rod a nahrazuje ho Vočko.

76´ Pavel Mrkvička mířil jen těsně vedle branky.

75´ Hosté budou zahrávat trestný kop z 20 metrů.

73´ Domácí tým se nyní uklidnil a hraje velmi dobře.

69´ Domácí střídají: ze hřiště jde Cimrhanzl a místo něj Šulda.

67´ Domácí již vedou 4:1. Míč se dostal k volnému Cimrhanzlovi a jeho střela k tyči znamená tříbrankové vedení.

66´ Domácí Liška obdržel žlutou kartu.

65´ Hosté měli výhodu rohu, ale ten zakončil střelou mimo Krejčí.

63´ Domácí zvyšují na 3:1. Tyl nádherně uvolnil Cimrhanzla a ten s velkým přehledem dává branku.

61´ Domácí rychle rozehráli, míč se dostal k volnému Liškovi, jeho střelu zastavilo břevno.

58´ Hosté se okamžitě tlačí dopředu, ale jejich snaha končí před velkým vápnem domácích.

55´ Domácí vedou 2:1. Na hraně ofsajdu se uvolnil Košatka a s přehledem skóruje!

53´ Veliká šance hostí! Střelu Ježka zázračně chytá Zelinka!

51´ Liška nařízenou penaltu bezpečně proměnil 1:1.

50´ Penalta! domácí budou za faul na Cimrhanzla kopat pokutový kop!

48´ Veliká šance domácích! Střelu Lišky Vlček vyrazil, dorážka Košatky končí nad brankou.

46´ Druhý poločas byl zahájen, dílčí stav ze souběžně hraného utkání v Lomu: Lom-Malenice 1:0x

Hosté se dostali ve 2.minutě lacino do vedení, naopak domácím se vůbec nedaří cokoliv vymyslet.

První poločas byl právě ukončen.

45´ Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

43´ Další střela domácích z dálky, tentokrát střílel Liška, ale opět mimo tyče.

40´ Vysoký centr poslal do vápna hostí Maroušek, ale vše jistý brankář Vlček, který míč chytá ze vzduchu.

37´ Veliká šance domácích! Na dlouhý míč Šípa si naběhl Cimrhanzl, ale toho vychytalbrankář Vlček.

35´ Z levé strany centroval krčál, ale hlavička domácího Šípa končí hodně vedle branky.

33´Mrkvičkův pokus chytá zelinka.

32´ Zajímavý trestný kop pro hosty, za faul na Korvase.

31´ Domácímu týmu dělají problémy dlouhé míče za obranu, po jednom z nich byl zastaven pomezním rozhodčím Krejčí.

29´ Hra je teď hodně neurovnaná, odehrává se spíše uprostřed hřiště.

25´ Veliká šance hostí! Výborný roh rozehrál PavelMrvička a sám před golmanem netrefil míč ideáloně Pavel Krejčí.

22´ Hostující brankář Vlček má veliké vápno plně pod kontrolou, domácí jsou zatím hodně zoufalí!

19´ Domácí Dražejov hosty přimáčkl na polovině! Krásnou střelu vyslal domácí Tyl, ale Vlček stejně dobře zasáhl.

16´ Dalekonosný pokud vyslal Dražejovský Šíp, ale trefil jen jednoho z hostujících hráčů.

13´ Další šance hostí! Střelu z úhlu vyslal Korvas, ale Zelinka byl na místě.

11´ Hosté střídají: ze hřiště odchází střelec gólu Kinkor (zranění) a nahrazuje ho Korvas.

10´ Hosté se ubránili a podnikli brejk, který zakončil střelou mimo Vavřinec.

9´ Liška po levé straně zatáhl míč, odcentroval, ale obrana hostí odvrátila na roh.

5´ Domácí Dražejov se hned tlačí dopředu, snaží se o nátlakovou hru.

2´ Hosté vedou 0:1. Veliká chyba brankáře Zelinky, který netrefil ideálně míč a Kinkor trefuje prázdnou bránu.

1´Utkání bylo zahájeno.

Základní sestavy (soupiska):

Dražejov: Zelinka - Rod, T.Raba, Šindelář, Krčál - Šíp, Maroušek, Tyl, Liška - Košatka, Cimrhanzl.

Osek B: Vlček - Chalupný D., Mrkvička P., Krejčí P, Čapek - Michálek, Vavřinec, Flandera, Krejčí M. - Ježek, Kinkor.