AKTUALIZOVÁNO: Malenice nestačily doma na Katovice B

Strakonicko - Záchranářský souboj v okresním přeboru Lnáře doma nezvládly.

2.6.2008

Utkání 23. kola okresního přeboru mezi pátým Poříčím a vedoucím Lomem skončilo remízou 1:1. Na snímku zleva jsou v souboji Jiří Zábranský (Poříčí) a Jaromír Fráňa.Foto: Jan Ambrož

Krátké ohlédnutí za 23. kolem okresního přeboru fotbalistů.

POŘÍČÍ – LOM 1:1 (1:0). Domácí měli v prvním poločase mírně navrch a od 1. minuty vedli. Po přestávce měl naopak více ze hry Lom a v 70. minutě vyrovnal. Remíza byla zasloužená. Branky Papež – P. Mikeš. Rozhodčí Krejčík.

Poříčí: Kluiber – Podskalský – J. Pešír, Vojík, Kepl – Papež, Dohanič, Solus, Kejda – Zábranský, Sedláček. Střídali Paroubek, Zdychynec a Pošta.

Lom: Murárik – P. Šuba, Mišiak, Šorna, J. Šuba – Musil, P. Mikeš, Týma, Vylita – Beránek, M. Mikeš. Střídali Drastík a Fráňa.

OSEK B – BLATNÁ B 0:4 (0:1). Zkušenější hosté domácí mladíky přehráli hlavně ve druhé půli. Branky Nový 3 a L. Čadek. Pískal Richtr.

Osek B: Z. Chalupný – Čapek, Komrska, Přikryl, Pichlík – Ježek, D. Chalupný, Mrkvička, M. Krejčí – Korvas, Pilný.

Blatná B: Jirka – M. Čadek, L. Čadek, Hanousek, J. Bulka – M. Bulka, Nový, Vanduch, Krajzl – Švec, Říha. Střídali Poláček a Říský.

LNÁŘE – STŘELSKÉ HOŠTICE 2:3 (1:0). Domácí šli do vedení již ve 2. minutě z penalty, v 8. minutě však hosté vyrovnali. Chvíli před přestávkou hosté nedali penaltu. Lnářští hned po obrátce vyrovnali, poslední slovo ale měly Střelské Hoštice, které v 83. minutě zaznamenali vítězný gól. Branky Holman (p.), Formánek – Stulík, Kubr a Pícha. Řídil Poklop.

Lnáře: Turek – Michálek, Andrle, M. Kareš, Sedláček – Vohryzka, Holman, Mourek, Vajda – Petr Češka – Havlíček, Formánek. Střídali R. Kareš, Ďulík a Lukeš.

Střelské Hoštice: Václavík – M. Hládeček, J. Pašava, Kokrda, Kubr – Málek, Šilhan, D. Hládeček, Šíp – Beneš, Stulík. Střídali M. Boukal a Pícha.

CEHNICE – PRAŽÁK 1:3 (1:2). Domácí se v úvodu zápasu ujali vedení, hosté však výsledek ještě do přestávky otočili a v závěru utkání si výhru pojistili třetím gólem. Branky Chvosta – Vondřička, Doupník a Tlapa. Sudí Staško.

Cehnice: Zronek – M. Martínek, O. Martínek, Řehoř, Houska – Švec, Kůra, Šíp, Chvosta – Krýsl, J. Janda. Střídali Štros, Šílený a Bízek.

Pražák: Vavruška – Vincenec, Tampír, Z. Vlček, Barfus – Bečka, Vondřička, Suba, R. Vlček – Tlapa, Doupník. Střídali Šíma a Synáček.

PRACEJOVICE – DRAŽEJOV 1:2 (1:1). Ve vyrovnaném derby se vedení ujali domácí, Dražejovští srovnali minutu před přestávkou. Po obrátce Pracejovice nastřelily pouze břevno, hosté v 80. minutě dali vítězný gól. Domácí dohrávali o deseti, červenou katu viděl Zíka. Branky Tušinovský – Cimrhanzl a Tyl. Rozhodoval Průcha ST.

Pracejovice: Vosecký – Pojar, Kareš, Bláha, Nejedlý – Zíka, Petr Kovařík, Milčic, Tušinovský – Prokopec, J. Pašava. Střídali Šulc, Vápeník a V. Pašava.

Dražejov: Zelinka – Vovčko, T. Raba, Tyl, Krčál – Liška, Maroušek, Halama, Šíp – Košatka, Cimrhanzl. Střídali Macholda a Šulda.

MALENICE – KATOVICE B 1:2 (1:1). Vyrovnaný zápas, všechny branky padly z trestných kopů. Vítězný gól dali hosté pár minut před koncem. Branky Škrle – Vincík a Kotrba. Pískal Zábranský.

Malenice: P. Hoško – Nárovec, V. Frnoch, Jariabka, Žáček – Michalec, Škrle, Vopalecký, Dolanský – Pajma, Brabec. Střídal Lukeš.

Katovice B: Kouba – Nejedlý, Kotrba, Matas, Podskalský – Vincík, Blatský, Vaněček, Fábera – J. Klas, Behemský. Střídali Procházka, Martínek a Řehoř.

CHELČICE – VOLYNĚ 0:2 (0:1). Zasloužená výhra Volyně, která převyšovala mdlé domácí zejména lepším pohybem a vůlí po vítězství. Chelčičtí se neuměli vyrovnat s aktivním napadáním vlastní rozehrávky. Navíc od 15. minuty hráli hosté po vyloučení Třísky o deseti. Branky Chochol a Kabrna. Sudí Bernas.

Chelčice: Novák – Pícha, P. Kortus, O. Dušek, K. Kortus – Říha, Valenta, Ondok, Turek – Baloušek, Vokatý. Střídal P. Koutský.

Volyně: T. Mráz – Uhlík, Vilánek, Myslivec, S. Lukeš, Chochol, Kabrna, Prihara, Tříska – Liška, Kubeš. Střídali Hrdina, Mack a Hais.

III. třída – 19. kolo

Drahonice – Bavorov 1:6 (0:3), Vokáč – Řezáč 3, Kautman 2 a Ondráček. Sudí Hejtmánek. Doubravice – Sedlice B 2:1 (1:0), Lávička, Zuklín – V. Šavrda. Rozhodčí Kolář. Radošovice – Balvani 3:0 (0:0), Beran, Lagron a Koštíř. Pískal Hollman. Kladruby – Hoslovice 2:1 (0:0), Herák, Prokop – Taras. Řídil Hodánek st. Chelčice B – Mnichov 1:2 (0:2), M. Koutský – Samec a Švihovec. Rozhodoval Hájek. Štěkeň B – Čestice 3:7 (1:4), Peterka 3 – Smejkal, Hejtmánek 2, Pahorecký (p.), Maršala a Franta. Pískal Káník.

IV. třída – 19. kolo

Civa Trans – Malenice B 2:1 (0:1), T. Hulač, Vít – Kouba. Pískal Chval. Libějovice – Champions 1:1 (0:1), Čížek – L. Hron. Řídil Zábranský. Číčenice – Balvani B 3:0 (3:0), Babický 2 a Kuca. Rozhodčí Káník. Cehnice B – Javorník 1:3 (0:2), Kuric – Mikláš, Kraus a Brož. Sudí Rejžek. Předslavice – Nišovice 9:1 (1:0), Jehlík 4, Šejna 2, Žemlička, Kroupa, L. Veselka – J. Tesař. Rozhodoval Paleček. Volno měly Lnáře B.

2.6.2008 VSTUP DO DISKUSE

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 18 000 Kč

Manipulační dělníci ve výrobě transport zboží na klasifikaci. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Náplň práce: , - Pracovník provádějící převoz odpovídá za nepoškození, zašpinění či znehodnocení materiálu., - Pracovník odpovídá za to, že při přepravě nedojde ke ztrátě kusové karty, visačky a skladového lístku., - Přeprava zboží se provádí po vyznačených transportních cestách., - Pracovník odpovídá za správné umístění zboží dle označených míst., - Musí dodržovat zásady volných transportních cest a okolí elektrorozvaděčů., - Odpovídá za včasné odvezení zboží k jednotlivým pracovním operacím., - Transport pomocí elektrovozíku., VÝHODY: 25 dní ŘD, podnikové stravování, , KONTAKT: pouze osobně nebo e-mailem. Hermanová Marie, e-mail: marie.hermanova@adient.com. Pracoviště: Adient strakonice s.r.o., Heydukova, č.p. 1111, 386 01 Strakonice 1. Informace: Marie Hermanová, .

Výroba - Výroba Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní 13 500 Kč

Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: Práce v chladu, fyzická namáhavá práce, KONTAKT: telefonicky 9:00-15.00 hodin, Drahun Volodymyr, tel.: 776513442. Pracoviště: Silos.km. s.r.o. - pracoviště vodňanská drůbež a.s., Radomilická, č.p. 886, 389 01 Vodňany. Informace: Volodymyr Drahun, +420 776 513 442.

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 15 500 Kč

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař/ka studené kuchyně. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15500 kč, mzda max. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Baví Vás to v kuchyni? Rádi vyrábíte chlebíčky? Pojďte vařit k nám. , , STRAVBYT hledá kuchař/ku do studené kuchyně ve Strakonicích. Práce po celý rok jen v pracovní dny od 5:30 do 14:00., , Náplň práce: příprava lahůdek pro jídelny a servírování a zodpovědnost za dodržování hygienických norem., , Nabízíme platový růst, dotované stravování, roční bonusy, výborný kolektiv, možnost kariérního růstu, práci na HPP, jistotu pravidelného vyplácení mezd, možnost parkování a dobrou dopravní dostupnost (přímo u nádraží).. Pracoviště: Stravbyt s.r.o. - jídelna fezko strakonice, Heydukova, č.p. 1111, 386 01 Strakonice 1. Informace: Fedor Tachajev, +420 725 386 624.

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební a provozní elektrikáři 20 000 Kč

Stavební a provozní elektrikáři elektrikář. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADAVKY: vyhláška 50/1978Sb., vzdělání v oboru elektro, praxe výhodou, Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, KONTAKT: Scherkl Radek, tel.: 602119685, e-mail: personalni@seterm.cz. Pracoviště: Seterm cb a.s.- provozovna, Písecká, č.p. 453, 386 01 Strakonice 1. Informace: Radek Scherkl, +420 602 119 685.

HODNOTITELÉ. Na snímku tři z nich: (zleva) lékař Petr Petr, ředitel Krajské veterinární správy František Kouba a ředitelka Krajské hygienické stanice Kvetoslava Kotrbová.

EXKLUZIVNĚ: Porotcům chutnaly obyčejné věci, třeba sádlo

MČR do 14 let začalo utkáním Sparta Praha - Ostrava.

Krátce ze Strakonicka

OBRAZEM: Začala rekonstrukce komunikace v Čejeticích

Čejetice - Řidiči, kteří projíždějí obcí Čejetice, už musejí dát nohu z plynu a zařadit větší obezřetnost a pozornost.

OBRAZEM: Fotbalisté ze škol bojovali o postupy

Strakonice - Okresní rada AŠSK Strakonice uspořádala ve středu krajské kolo Sportovní ligy základních škol v minifotbalu. I díky nádhernému počasí se turnaj škol vydařil a k vidění byly velice kvalitní výkony všech zúčastněných družstev.

Vodňanští baráčníci mají letos místo májky soušku

Vodňany – Sdružená obec baráčníků ve Vodňanech pořádá v neděli 29. dubna od 14 hodin v areálu chovatelů okrasného ptactva přátelské posezení.

Závod Okolo jižních Čech zavede cyklisty na Kleť i do Rakouska

Jindřichův Hradec - Jindřichohradecký Cyklistický klub RBB Invest se už pilně připravuje na další ročník mezinárodního etapového závodu v silniční cyklistice s názvem Okolo jižních Čech, který se uskuteční počátkem září.