Cehnice opět vyhrály, stačil jim jeden gól

Strakonicko - Krátké ohlédnutí za 22. kolem okresního přeboru fotbalistů.

27.5.2008

Ilustrační fotoFoto: NAF

LOM – VOLYNĚ 2:1 (1:1). Domácí měli od začátku mírnou převahu. Dostali se do vedení, soupeř ještě do přestávky srovnal. Po obrátce měli místy až drtivou převahu Volyňští, ale z ojedinělé akce dal Lom vítězný gól. Branky Beránek, P. Mikeš – Liška. Rozhodčí Průcha ST.

Lom: Murárik – Drastík, Mišiak, Fráňa, P. Šuba – Vylita, P. Mikeš, Týma, Musil – Beránek, M. Mikeš. Střídal J. Šuba.

Volyně: Hrdina – Liška, S. Lukeš, Tříska, Myslivec – Kubeš, Uhlík, E. Lukeš – Škopek, Kabrna, Prihara. Střídali Kopáček a Hais.

KATOVICE B – CHELČICE 1:0 (0:0). Vyrovnaný zápas s řadou promarněných příležitostí na obou stranách vyzněl nakonec lépe pro domácí, kteří navíc od 70. minuty hráli bez vyloučeného Martínka. Branku dal Behemský. Pískal Staško.

Katovice B: Brož – Nejedlý, Kotrba, Podskalský, Vaněček – Martínek, Blatský, Koblic, Houska – Behemský, J. Klas. Střídali P. Klas a Vach.

Chelčice: Novák – Dušek, P. Kortus, Pícha, Valenta – Říha, Baloušek, K. Kortus, Ondok – J. Turek, Vokatý. Střídal Trobl.

DRAŽEJOV – MALENICE 3:1 (0:1). V 7. minutě šli Maleničtí do vedení. Až po přestávce domácí přidali a prosadili se i gólově. V 60. minutě se nešťastně zranil hostující Štětina a Malenice dohrávaly o deseti. Branky Liška 2 (obě z p.), Cimrhanzl – Michalec. Řídil Poklop.

Dražejov: Zelinka – Šindelář, T. Raba, Tyl, Krčál – Šperl, Maroušek, Halama, Liška – Cimrhanzl, Šíp. Střídal Košatka.

Malenice: P. Hoško – Dolanský, Jariabka, Nárovec, Štětina – Slepička, Vopalecký, V. Frnoch, Michalec – Brabec, Pajma.

PRAŽÁK – PRACEJOVICE 3:1 (3:0). Hosté hráli špatně, domácí o výsledku rozhodli už v první půli. Pracejovičtí po obrátce už pouze snížili. Branky Tlapa 2, Vincenec (p.) – Prokopec. Sudí Hodánek st.

Pražák: Vavruška – Vincenec, Tampír, Barfus, Z. Vlček – R. Vlček, Bečka, Vondřička, Tondr – Tlapa, Doupník.

Pracejovice: Vosecký – V. Pašava, Kareš, Bláha, Petr Kovařík – Šulc, Zíka, Vanda, Kázecký – Prokopec, J. Pašava. Střídali Milčic, Richtr a Tušinovský.

STŘELSKÉ HOŠTICE – CEHNICE 0:1 (0:0). V utkání průměrné úrovně měli domácí v první půli dvě stoprocentní šance, které ale nedali. Rozhodující gól zápasu vstřelily Cehnice po hrubé chybě obránce. V 70. minutě byl domácím vyloučen hráč. Branku dal J. Janda. Rozhodoval Hoch st.

Střelské Hoštice: Václavík – Richter, Švihovec, J. Pašava, P. Pašava – M. Hládeček, Šilhan, Málek, Šíp – D. Hládeček, Kokrda. Střídali M. Boukal a Beneš.

Cehnice: L. Janda – M. Martínek, O. Martínek, Houska, Sadlak – Chvosta, Šíp, J. Janda, Švec – Krýsl, M. Frčka.

BLATNÁ B – LNÁŘE 2:0 (2:0). Domácí – opět posíleni o pendlující hráče z A–týmu – byli po celý zápas lepší, hosté se až na výjimky do výrazné šance nedostali. Branky Nový a J. Bulka. Pískal Hollman.

Blatná B: Jirka – Vanduch, Hanousek, Švec, Říský – J. Bulka, P. Čadek, Mikolášek, Krajzl – Říha, Nový. Střídali Reguš a Doležal.

Lnáře: Turek – Michálek, Andrle, M. Kareš, Sedláček – Vohryzka, Holman, Mourek, Patrik Češka – Šilhan, Pavlíček. Střídali Lukeš, Ďulík a R. Kareš.

POŘÍČÍ – OSEK B 4:0 (1:0). První poločas byl ještě vyrovnaný, gólově se prosadilo jen Poříčí. Po druhém gólu už převzalo iniciativu a náskok ještě zvýšilo. Branky Zábranský 2, Sedláček (p.) a Kejda. Řídil Kolář.

Poříčí: Kluiber – Podskalský – Vojík, Paroubek, J. Pešír – Kejda, Solus, Dohanič, Sedláček – Zábranský, Papež. Střídali Zdychynec, Pošta a F. Pešír.

Osek B: Z. Chalupný – Havránek, Sýkora, Čapek, Michálek – P. Krejčí, Mrkvička, Flandera, D. Chalupný – Korvas, Kinkor. Střídal Chaluš.

27.5.2008 VSTUP DO DISKUSE

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 18 000 Kč

Manipulační dělníci ve výrobě transport zboží na klasifikaci. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Náplň práce: , - Pracovník provádějící převoz odpovídá za nepoškození, zašpinění či znehodnocení materiálu., - Pracovník odpovídá za to, že při přepravě nedojde ke ztrátě kusové karty, visačky a skladového lístku., - Přeprava zboží se provádí po vyznačených transportních cestách., - Pracovník odpovídá za správné umístění zboží dle označených míst., - Musí dodržovat zásady volných transportních cest a okolí elektrorozvaděčů., - Odpovídá za včasné odvezení zboží k jednotlivým pracovním operacím., - Transport pomocí elektrovozíku., VÝHODY: 25 dní ŘD, podnikové stravování, , KONTAKT: pouze osobně nebo e-mailem. Hermanová Marie, e-mail: marie.hermanova@adient.com. Pracoviště: Adient strakonice s.r.o., Heydukova, č.p. 1111, 386 01 Strakonice 1. Informace: Marie Hermanová, .

Výroba - Výroba Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní 13 500 Kč

Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: Práce v chladu, fyzická namáhavá práce, KONTAKT: telefonicky 9:00-15.00 hodin, Drahun Volodymyr, tel.: 776513442. Pracoviště: Silos.km. s.r.o. - pracoviště vodňanská drůbež a.s., Radomilická, č.p. 886, 389 01 Vodňany. Informace: Volodymyr Drahun, +420 776 513 442.

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 15 500 Kč

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař/ka studené kuchyně. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15500 kč, mzda max. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Baví Vás to v kuchyni? Rádi vyrábíte chlebíčky? Pojďte vařit k nám. , , STRAVBYT hledá kuchař/ku do studené kuchyně ve Strakonicích. Práce po celý rok jen v pracovní dny od 5:30 do 14:00., , Náplň práce: příprava lahůdek pro jídelny a servírování a zodpovědnost za dodržování hygienických norem., , Nabízíme platový růst, dotované stravování, roční bonusy, výborný kolektiv, možnost kariérního růstu, práci na HPP, jistotu pravidelného vyplácení mezd, možnost parkování a dobrou dopravní dostupnost (přímo u nádraží).. Pracoviště: Stravbyt s.r.o. - jídelna fezko strakonice, Heydukova, č.p. 1111, 386 01 Strakonice 1. Informace: Fedor Tachajev, +420 725 386 624.

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební a provozní elektrikáři 20 000 Kč

Stavební a provozní elektrikáři elektrikář. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADAVKY: vyhláška 50/1978Sb., vzdělání v oboru elektro, praxe výhodou, Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, KONTAKT: Scherkl Radek, tel.: 602119685, e-mail: personalni@seterm.cz. Pracoviště: Seterm cb a.s.- provozovna, Písecká, č.p. 453, 386 01 Strakonice 1. Informace: Radek Scherkl, +420 602 119 685.

HODNOTITELÉ. Na snímku tři z nich: (zleva) lékař Petr Petr, ředitel Krajské veterinární správy František Kouba a ředitelka Krajské hygienické stanice Kvetoslava Kotrbová.

EXKLUZIVNĚ: Porotcům chutnaly obyčejné věci, třeba sádlo

MČR do 14 let začalo utkáním Sparta Praha - Ostrava.

Krátce ze Strakonicka

OBRAZEM: Začala rekonstrukce komunikace v Čejeticích

Čejetice - Řidiči, kteří projíždějí obcí Čejetice, už musejí dát nohu z plynu a zařadit větší obezřetnost a pozornost.

OBRAZEM: Fotbalisté ze škol bojovali o postupy

Strakonice - Okresní rada AŠSK Strakonice uspořádala ve středu krajské kolo Sportovní ligy základních škol v minifotbalu. I díky nádhernému počasí se turnaj škol vydařil a k vidění byly velice kvalitní výkony všech zúčastněných družstev.

Vodňanští baráčníci mají letos místo májky soušku

Vodňany – Sdružená obec baráčníků ve Vodňanech pořádá v neděli 29. dubna od 14 hodin v areálu chovatelů okrasného ptactva přátelské posezení.

Závod Okolo jižních Čech zavede cyklisty na Kleť i do Rakouska

Jindřichův Hradec - Jindřichohradecký Cyklistický klub RBB Invest se už pilně připravuje na další ročník mezinárodního etapového závodu v silniční cyklistice s názvem Okolo jižních Čech, který se uskuteční počátkem září.