Trenér Voříšek: Trápíme se, hráči jsou v útlumu

Strakonice - Fotbalisté Strakonic doma remizovali s Motorletem Praha 1:1 (0:1).

27.5.2008

Patrik Káník (vlevo) odehrál proti Motorletu jen druhý poločas. Zařídil však penaltu, z které Kostka vyrovnal na konečných 1:1.Foto: Jan Škrle

Mizérie fotbalistů Strakonic z posledních zápasů pokračuje. Tým opět nevyhrál a po herní stránce znovu nepřesvědčil.

Ve 26. kole divize Jihočeši doma remizovali s pražským Motorletem 1:1 (0:1). Pozitivem je alespoň to, že tým od Otavy po 336 minutách vstřelil gól.

„Nakonec musíme být s bodem spokojení. Opět jsme si nevytvořili větší příležitost, snad vyjma Cibulky v úvodu utkání, který měl být ale důraznější. A v poslední hlavičkoval sám Šafránek, ale trefil jen gólmana,“ přiblížil trenér Jaroslav Voříšek.

Hosté se dostali do vedení pět minut před přestávkou po hrubé chybě brankáře Charváta. „Byla to opravdu školácká chyba. Ale to se stane i lepším gólmanům,“ konstatoval kouč.

Podle něj hráli hosté lepší fotbal. „Soupeř měl hlavně větší touhu urvat body. Byl i pohyblivější, hráči o sobě věděli,“ zmínil se Voříšek.
Strakoničtí bohužel navázali na minulé mdlé výkony.

Vázla kombinace, přesnost. Branku vstřelili z penalty po faulu na Patrika Káníka v 59. minutě, proměnil ji kapitán Kostka. „Až Patrikův příchod do druhého poločasu nám pomohl. Dokázal přejít přes hráče, nacentrovat, byly na něj fauly. Bylo dohodnuto, že nastoupí jen v případě potřeby, po zranění to stále není ještě stoprocentní. Nastoupil a pomohl,“ vysvětlil Voříšek.

Už před zápasem kormidelník zdůrazňoval, že je potřeba vyhrát, aby se mužstvo posunulo v tabulce výš. „Měli jsme vyhrát, zvlášť se soupeřem ze spodních pater. Je to ztráta.“

Čtyři utkání v řadě se strakonický tým trápí. „Musí to být v psychice, když jsme ještě před čtyřmi koly hráli dobrý fotbal s týmy z čela,“ kroutil hlavou trenér. „Teď se trápíme. Nevím proč. Hráči jsou v útlumu, nic se nedaří. Není nikdo, kdo by na sebe vzal zodpovědnost, protivníka něčím překvapil. Chybí nám šťáva, dynamika, větší touha po vítězství,“ shrnul Jaroslav Voříšek.

27.5.2008 VSTUP DO DISKUSE

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 15 000 Kč Prodavači ostatního zboží v prodejnách prodavačka - fakturantka. Požadované vzdělání: střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: fakturace, prodej zboží, zadávání zboží do PC, Pracovní doba od 7-16hod., Pracovní poměr na 1/2 roku, s možností prodloužení., Nástup možný ihned nebo po domluvě., KONTAKT: v případě zájmu zasílejte životopis na e-mail: j.pilny@rest-napoje.cz, tel.602132747 paní Pilná. Pracoviště: Rest nápoje s.r.o., 386 01 Strakonice 1. Informace: Životopis, . Zdravotnictví - Zdravotnictví Veterinář 20 490 Kč Veterinární lékaři veterinární lékař. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20490 kč, mzda max. 37890 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Odborné činnosti preventivní a diagnostické v ochraně zdraví zvířat nebo veřejného zdraví, vykonávané veterinárním lékařem , VÝHODY: 5 týdnů dovolené, stravenky SODEX ve výši Kč 100,-, KONTAKT: telefonicky v době od 7:00-15:30 hod., Plchová Melanie, tel.: 731134708, e-mail: m.plchova@svscr.cz. Pracoviště: Státní veterinární správa - pracoviště strakonice, Palackého náměstí, č.p. 1090, 386 01 Strakonice 1. Informace: Melanie Plchová, +420 731 134 708. Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 7 000 Kč Všeobecní administrativní pracovníci administrativní pracovnice. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 7000 kč, mzda max. 8000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADAVKY: vzdělání SŠ nejlépe obor ekonomický nebo technický, samostatnost , - úvazek zkrácený, - vhodné pro uchazeče z Volyně a blízkého okolí, KONTAKT: zasílejte životopis na e-mail: info@profitsolar.cz. Pracoviště: Profit solar s.r.o., Na vyhlídce, č.p. 630, 387 01 Volyně. Informace: Životopisy, . Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič ostatních speciálních 16 000 Kč Pracovníci odvozu a recyklace odpadů závozník u svozu odpadů, dělník na skládce a třídírně odpadů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod., , Prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou, VÝHODY: 5 týdnů dovolené, stravné 90,- Kč na den, KONTAKT: telefonicky Po-Pá 7:00-14:00 hod., Kopencová Lucie, tel.: 725854072, e-mail: kopencova@rumpold.cz. Pracoviště: Rumpold 01 - vodňany s.r.o., Stožická, č.p. 1333, 389 01 Vodňany. Informace: Lucie Kopencová, +420 725 854 072.

Vodňany - Lokomotiva ČB 3:1.
33

Čtyři body z I.A třídy putují na Strakonicko

Házenkáři Strakonic startují novou mistrovskou sezonu. Ilustrační foto.
5

Strakoničtí házenkáři startují soutěže

Zlaté překážky Terezy Babické a tyč Karolíny Podlahové

České Budějovice – Tereza Babická (Sokol ČB), 15letá svěřenkyně Jiřího Coufa, v sobotu 22. září excelovala v mistrovství ČR žactva v Jablonci v běhu na 100 metrů překážek.

-

Byla to pořádná bitva, ale ČEZ Motor dokázal prostějovské Jestřáby zkrotit

České Budějovice – V šestém kole první Chance ligy vyhráli hokejisté ČEZ Motoru nad Prostějovem 4:3. Hned v pondělí čeká Jihočechy další zápas v Kadani (18).

-

Fotbalový víkend na jihu Čech

České Budějovice - Přinášíme přehled fotbalových zápasů na jihu Čech na tento víkend. Není-li uvedeno jinak, úředně od 16:30 hodin.

-

Soupeř má výborné přesilovky, musíme hrát disciplinovaně, upozorňuje Aleš Totter

České Budějovice - Domácí neporazitelnost budou hájit hokejisté ČEZ Motoru v sobotním utkání šestého kola první Chance ligy proti Prostějovu. Začátek je v Budvar aréně v 17 hodin.