Starší dorost: Meteor Praha – Strakonice 2:0 (1:0), mladší dorost: Meteor Praha – Strakonice 3:0 (1:0).

Starší dorost

Pavel Koubek, trenér: „Ze zápasu s lídrem tabulky jsme chtěli urvat alespoň bod. Od 20. minuty si soupeř začal vytvářet gólové příležitosti a jednu z nich proměnil ve 33. minutě ve vedoucí branku. Hned po rozehrání, při naší ztrátě balonu, se soupeř dostal do vápna, kde nabíhajícího hráče fauloval gólman Kozlík. Ale nařízený pokutový kop domácí neproměnili. Ve druhé půli Meteor pokračoval v platonickém tlaku, ze kterého jsme začali podnikat nebezpečné brejky. V 55. minutě jsme udělali drobnou chybu, kterou Kozlík zachraňoval vyběhnutím, zahrál rukou mimo vápno a byl vyloučen. I v deseti jsme ovládli hru a dokázali si vypracovat dvě vyložené šance, které Novák v 69. a Beneš – jenž šel sám na branku – v 75. minutě neproměnili. Pět minut nato Pražané z penalty upravili na 2:0.“

Sestava: Kozlík – Mirvald (60. Černý), Mráz, Horejš, Vyrostek – Novák, Koubek (80. Slavík), Vojtěch Kacetl, Beneš, Říský (80. Kešner), Jiřík (55. Čížek).

Mladší dorost

Martin Červinka, trenér: „Proti lídrovi soutěže jsme nezačali špatně. V poli byla hra vyrovnaná, do zakončení se domácí dostávali sporadicky. Bohužel pro nás posoudil sudí zákrok ve 21. minutě v našem vápně za penaltový a soupeř šel do vedení. Obranu Pražanů nejvíc zlobil Rejšek, který mohl i vyrovnat, ale jeho přízemní střela se odrazila od brankové konstrukce . Po přestávce se obraz hry nezměnil. Další změnu skóre jsme sami soupeři nabídli, když v 57. minutě se po fatální chybě brankáře míč k úžasu všech dostal za brankovou čáru. V 70. minutě se po nedorozumění obrany soupeř dostal celkem lacině k balonu a pro útočníka domácích nebyl problém dostat míč za záda našeho brankáře.“

Sestava: Zavadil – Kuneš, P. Bálek, Kohout, J. Bálek (41. Hoch) – Turek, Kobera, Kotrba, Frk (53. Hrach) – Butnaru, Rejšek.