Podruhé v sezoně bodovali vodňanští fotbalisté. V pátém utkání Chance krajského přeboru doma se Čkyní remizovali 1:1, když v poločase prohrávali 0:1. V tabulce to znamená 14. místo.

Hodnocení trenéra Miroslava Vokatého: „Aniž bych chtěl Čkyni jakkoliv podceňovat, byl to hratelný soupeř a bod je pro nás ztráta. Bohužel jsme nepodali optimální výkon. První poločas byl z naší strany horší a po chybě čtyř hráčů jsme po jednom brejku lacino inkasovali. Po přestávce se naše hra zlepšila a hned po obrátce vyrovnával Tomáš Vokatý, který tečoval střelu Krejčího. Měli jsme tedy dostatek času na obrat v utkání. Ale trápí nás koncovka. Měli jsme minimálně pět gólových šancí a v závěru jsme šli třikrát sami na brankáře, jenže pokaždé neúspěšně – dvakrát Krejčí a jednou Hojdekr. Gólmana Krejčí jednou sice překonal, ale nastřelil jen břevno. Bylo to i o štěstí. Ale určitě jsme měli jednu ze šancí proměnit. Tým tohle psychicky poznamená. I kluci ví, že měli vyhrát.“

Sestava: Novák – Machnyk, Hajný, Konvička, Michal Vokatý – Hojdekr, Josef Chalupský, Volmut, Motejzík (59. Bače) – Krejčí, T. Vokatý.