DUDÁK OKRESNÍ PŘEBOR – 4. KOLO

Sedlice B – Lom 5:3 (2:2). Domácí od 1. minuty vedli, hosté ale otočili na 2:1. Sedličtí ještě do přestávky srovnali. Po obrátce pak vstřelili od 46. do 54. minuty další tři góly, čímž rozhodli. Branky Köhler, O. Klíma, Musil, J. Šiška, V. Šavrda (p.) – P. Mikeš (p.), Ředina, Vitásek. Rozhodčí Chval.

Doubravice – Dražejov 4:5 (3:2). První poločas byl vyrovnaný, o gól lepší ale byli domácí. Hosté však ve druhé polovině druhé půle skóre otočili. Branky Kořán 3, M. Klečka – Hrčka 3 (1 z p.), Liška, Tyl. Pískal Stejskal.

Osek B – Malenice 8:1 (2:1). Utkání se odehrávalo v režii domácích, kteří si s chutí zastříleli, zaslouženě zvítězili a připsali si první tři body. Navíc nevyužili další příležitosti – trefili tyč, břevno anebo byli v koncovce nepřesní. Branky Uher 3, Hoch 2, Kroupa, Kešner, Vavřinec – Slepička. Řídil Hron.

Katovice B – Pražák 5:2 (2:1). Rezerva Katovic pokračuje ve vítězné sérii a vládne soutěži. Pětigólovou nadílku si odvezl Pražák. Zasloužil se o to především uzdravený Koblic, autor hattricku. Branky Koblic 3, Neužil, Baloun – Jakš 2. Rozhodoval Bernas.

Blatná B – Bavorov 2:0 (2:0). Domácí po celou dobu soupeře přehrávali a dočkali se premiérového zisku tří bodů. Stínem zápasu bylo těžké zranění blatenského Peterky v závěru, přivolána musela být dokonce sanitka. Branky J. Bulka, Nový. Sudí Baloun.

Střelské Hoštice – Volyně 1:7, více nehlášeno.

Štěkeň – Cehnice 8:1 (4:0). Štěkeňští odehráli zápas ve velkém stylu. Od začátku byli jasně lepší a převahu vyjádřili i gólově. Kouč Drahomír Hájek chválil celý tým, který zahrál podle představ. Branky Prokeš, Lojík 2, Švejnoha, Páník, Bízek, Kozlík – Aleš. Rozhodčí Poklop.

III. TŘÍDA – 3. KOLO

Štěkeň B – Kladruby 4:2 (2:2), Peterka 2, Vachta, Kešner – Hejman, Biněda. Řídil Poklop. Lnáře – Hoslovice 7:3 (2:0), Prokopec 3, P. Ďulík 2, J. Ďulík, Toman – R. Švec 2, vlastní. Sudí Hejtmánek. Civa Trans Rovná – Champions 2:2 (2:1), Brázda, Poláček – Holeček, V. Hájek. Rozhodoval Vondráček. Sousedovice B – Libějovice 3:0 (1:0), Kubata, Špán, Urban. Pískal Kolář. Balvani – Čestice 2:1 (0:1), Boukalík, Šebesta – Maršala. Rozhodčí Chval. Pracejovice – Drahonice 5:3 (1:1), Kuneš, Valigurský 2, Tušinovský – Pečený 2, Mošovský. Sudí Anšlág.

IV. TŘÍDA – 3. KOLO

Lnáře B – Mnichov 2:1 (1:0), J. Ďulík 2 – Polan. Řídil Hejtmánek. Číčenice – Nišovice 0:0. ČK: 1:0. Pískal M. Mráz. Radošovice – Vodňany B 0:5 (0:4), Calta 3, Dvořák, Jarolímek. Rozhodoval Bernas. Cehnice B – Volyně B 0:3 (0:0), Liška 2, Vilánek. Sudí Hollman. Volno měly Předslavice.

 1. Vodňany B 2 2 0 0 10:1    6
2. Volyně 2 2 0 0 6:1    6
3. Nišovice 2 1 1 0 4:2    4
4. Předslavice 1 1 0 0 3:2    3
5. Lnáře B 2 1 0 1 4:5    3
6. Číčenice 2 0 1 1 1:5    1
7. Mnichov 2 0 0 2 3:5    0
8. Cehnice B 1 0 0 1 0:3    0