Tomáš Čakrt, trenér Štěkně: „V tomto utkání se už o nic nehrálo a na hřišti to bylo vidět. Nastoupili jsme bez čtyř hráčů základní sestavy a i když jsme v poločase dvěma góly Lhoty vedli 2:0, znovu se nám vyhrát nepodařilo. Myslím, že všichni už jsme rádi, že je sezona u konce a na tu příští se musíme velice důkladně připravit."

Sestava: Lepič – Havránek – Kuboušek, Macků, Jariabka – Prokeš, Páník, Lhota, Pletka – Michálek, Nedvěd. Střídal Řezník.

Josef Říský, vedoucí mužstva Bělčic: „Ujali jsme se vedení už ve 3. minutě krásnou střelou Ježka. Po čtvrt hodině vyrovnali domácí z penalty a po dalších šesti minutách se po naší chybě ujali vedení. My jsme zvýšili aktivitu a získali jsme mírně navrch, ale největší šanci na vyrovnání ve 45. minutě Páca nedal. Na začátku druhé půle jsme mohli vyrovnat, jenže naši malou efektivitu soupeř potrestal v 55. minutě a zvýšil své vedení. O chvilku později na zadní tyči přestřelil hlavou Cibulka a v 62. minutě jsme z rohu hlavou inkasovali počtvrté. Ještě v té samé minutě Nusl pálil jen do boční sítě. Tím jsme odstartovali náš velký nápor. Během dvou minut se dostali k zakončení opět Nusl a Zeman, ale gólman obě šance zlikvidoval. Krátký byl až na Nuslovu střelu v 64. minutě. Pak následovala plejáda našich možností a naši převahu se nám podařilo zúročit v 74. a 75. minutě, kdy jsme Nuslem snížili a následně Ježkem vyrovnali. Náš obrat v utkání se nám bohužel nepodařilo dotáhnout až do vítězného konce, když jsme v 79. minutě inkasovali hlavou z trestného kopu popáté, i když této situaci předcházel dvoumetrový ofsajd. My jsme naši tutovku pět minut před koncem nevyužili."

Sestava: Lehečka – Burian, Lukáš Krameš, Zeman – V. Mach (58. Lukáč), L. Mach (52. Sejkora), Cibulka, Ježek, Josef Říský ml. – Páca (66. Hanzlík), Nusl.

Stanislav Vávra, vedoucí mužstva Poříčí: „Jednoznačná záležitost hostů. My jsme hráli bez chuti a byli vyrovnaným soupeřem pouze čtyřicet minut. Ve druhé půli se dohry dostali náhradníci. Výsledek mohli v závěru zkorigovat Matějů a Kepl. Nejlepším hráčem hostů byl Pořádek."

Sestava: Baloun – Pešek, Podskalský ml., J. Pešír, V. Harenčák (72. Matějů) – Civáni (56. Kejda), Kahuy (56. Čížek), Strakoš, F. Pešír (87. Vávra) – Polan, Vápeník (81. Kepl).

Pavel Koubek, trenér Sousedovic: „Osek znovu nechal vyniknout našeho brankáře Šilhana. Ukázal, že je nejlepším týmem I. B třídy, proto zaslouženě postoupil. My jsme závěr sezony odehráli ve zdecimované sestavě. Hosté byli fotbalovější, což po půlhodině hry potvrdil vedoucím gólem Mráz. I po obrátce hrál dobře kombinačně a jeho šance musel likvidovat Šilhan. My jsme soupeře potrestali z ojedinělého ohrožení branky po trestném kopu, kdy v 69. minutě vyrovnal Jalůvka. Kolektivním a bojovným výkonem jsme nakonec udrželi remízu."

Sestava: Šilhan – Masák, Hrach, Rataj, Kohout – Kuřina (58. Polanka), Kovář, Duba – M. Glazunov, Jalůvka – Rom (82. Vávra).

Jaroslav Kylberger, trenér Oseku B: „Soutěž v samostatných nájezdech vyhrál v poměru 7:1 domácí brankář Šilhan a to byl důvod, proč zápas skončil remízou. Jedinou naši branku dal nejlepší hráč na hřišti Mráz."

Sestava: Chaluš – Jiří Hájek, Tomášek, Mareš, Kovárna – J. Diviš, Mráz, Krejčí, Roubin – Ježek, Jan Hájek. Střídali Hromek, Linhart, Kroupa.

Petr Novák, předseda FK Chelčice: „První poločas přines fotbal nahoru-dolů, který se musel líbit. Na obou stranách byly k vidění šance, které však většinou končily mimo tři tyče. Ke konci prvního poločasu byl po dvou žlutých kartách vyloučen hráč Volyně a vypadalo to, že si s oslabeným soupeřem poradíme. Druhá půle tomu však ani trochu nenasvědčovala. Volyně i v deseti začala být mnohem nebezpečnější a za svou aktivitu byla odměněna vedoucí brankou. My jsme se jen těžko dostávali do střeleckých pozic a už vůbec neohrožovali Mráze v brance. Čtvrt hodiny před koncem se udála dost nestandardní situace u naší branky, kdy domácí Mareš po faulu na svou osobu oplácel a viděl červenou kartu. Rozhodčí však po konzultaci s pomezním svůj verdikt odvolal a nakonec jen hrajícímu trenérovi dal žlutou kartu. Rozladění hosté se následně jen těžko dostávali do hry a jejich nepozornost dokázal využít Křenek, který hlavičkou srovnal. Utkání se již blížilo k remízovému konci, ale s tímto stavem se soupeř nechtěl smířit a v posledních vteřinách dovedl skórovat a souboj vyhrál."

Sestava: Novák – Kortus, Pícha, Mareš, Varyš – Marek Lang, Miroslav Lang, Turek, Kouba – Šácha, Čížek.

Komentář Volyně nebyl dodán.

Sestava: Mráz – P. Gašpar, Dvořák, Chvosta, Malina – Škopek, Mack, Němeček ml., Prihara – Němeček st., F. Gašpar.