Komentáře k zápasům:

Tomáš Čakrt, trenér Štěkně: „Přijeli jsme s cílem bodovat, a to se nám nakonec podařilo. V nervozním utkání jsme byli lepším týmem a dostávali jsme se také do šancí. Po půlhodině hry jsme ovšem chybovali v obraně a domácí šli do vedení. Ve druhém poločase jsme ještě přidali a místy měli až drtivý tlak, ale opět byl problém v koncovce. Nakonec se v 80. minutě prosadil střídající Pletka a zajistil nám cenný bod. Za výkon musím pochválit především matadora Milana Šedivého."

Sestava: Miško – Macků, V. Čížek, Čadek, Šedivý – Vachta – Káník, M. Čížek, Páník, Prokeš – Kovář. Střídali Poláček, Pletka.

Stanislav Vávra, vedoucí mužstva Poříčí: „Domácí se ujali vedení už ve 2. minutě, v 10. minutě dali na 2:0 a ve 24. minutě už na 3:0. Chvíli před přestávkou jsme zahrávali penaltu, tu ale Martinovi Šrámkovi brankář Holfeld chytil. Po obrátce přidali domácí dalších pět gólů, a to od 67. do 86. minuty. Náš čestný úspěch zaznamenal v 82. minutě Kepl."

Sestava: Kluiber – Pešek, Harenčák, Podskalský (83. Vávra) Pešír – Kubr (32. Brabec), M. Šrámek, Vojík, Kovanda (68. Kepl) – Hanzlík, Strakoš.

Pavel Koubek, trenér Sousedovic: „Stachy své postavení v tabulce potvrdily jen výsledkově. Do vedení jsme šli v 11. minutě, kdy se po závaru trefil Kacetl. Ale během dvou minut domácí vyrovnali a asi za dalších osm minut otočili na 2:1. Druhou půli jsme soupeře drželi na jeho polovině, ale bez výsledku. Zatlačili jsme ho do hluboké defenzivy, měli jsme míč pod kontrolou, ale chybělo nám štěstí. Prohráli jsme, po herní stránce to však byl náš nejlepší zápas na podzim."

Sestava: Šilhan – Masák, Rataj, Hůzl, Behenský – Brynda (50. Jarolím), Kacetl, Glazunov, Kokrda (70. Kuřina) – Duba – Hrach.

Josef Říský, vedoucí mužstva Bělčic: „ V 9. minutě po dlouhém pasu Zemana si poradil a dostal nás do vedení Nusl. Hra se potom odehrávala převážně mezi vápny, ale ve 26. minutě musel sáhnout Kočovský k výbornému zákroku po dalekonosné střele soupeře. V 58. minutě Hanzlík vybojoval míč a našel před brankou nabíhajícího Nusla, který přidal druhou branku. O tři minuty později si Hanzlík naběhl na dlouhý pas, obešel gólmana a zvýšil na 3:0. Utkání jsme ve druhé půli měli pevně ve svých rukách a hostující gólman ještě několikrát soupeře podržel. V 90. minutě po individuální akci Davida Říského zkompletoval Nusl svůj hattrick a uzavřel na 4:0."

Sestava: Kočovský – Zeman, Lukáš Krameš (70. V. Mach), L. Mach, M. Hevera – Ježek, D. Říský, Cibulka, J. Říský ml. (74. Sejkora) – Páca (54. Hanzlík – 87. Luboš Krameš), Nusl.

Václav Mareš, trenér Chelčic: „Odehráli jsme jedno z horších utkání. Hráči přistoupili k zápasu velice laxně, mysleli jsme si, že když jsme vyhráli dva předchozí zápasy, takže i tento zvládneme bez větších problémů. Ale narazili jsme na velice kvalitní a agresivní mužstvo. První gól jsme inkasovali po hrubé chybě našeho brankáře. Ve 30. minutě jsme měli kopat pokutový kop za ruku domácích, ale rozhodčí k údivu všech penaltu neodpískal. Druhý gól jsme domácím opět darovali. Třetí branku jsme dostali po dvoumetrovém ofsajdu a bylo rozhodnuto. V závěru utkání jsme dostali ještě čtvrtý gól."

Sestava: Novák – Kortus (30. Valenta), Kopenec, Varyš, Pícha – Marek Lang, Turek, Miroslav Lang, Tesař (20. Max) – Šácha, Vokatý.

Luděk Cimrhanzl, trenér Volyně: „Podali jsme taktický výkon a vedli do přestávky 2:0 po gólech Jiřího Němečka staršího. Jeden dal z penalty a jeden po chybě obrany soupeře. Hru jsme kontrolovali a ve druhém poločase jsme měli ke konci dvě tři šance, skóre tak mohlo být i vyšší. Domácí jsme do žádných možností nepustili, připsali jsme si tak první vítězství venku."

Sestava: Mráz – Rojík, Mack, Dvořák, Havlíček – Prihara, Chvosta, Němeček ml. (80. Neumitka), Kubeš (85. P. Gašpar) – Němeček st., Škopek (70. Frk).

Jiří Čapek, asistent trenéra Oseku B: „Začátek patřil domácím, kteří byli aktivnější a důraznější v soubojích. Ale poprvé zahrozili Osečtí a trefili jen tyč. Podruhé soupeře podržel gólman. Následně přišel trest a domácí se ujali dvougólového vedení. Druhý poločas přinesl zlepšení naší obrany i celého týmu a hrálo se převážně na domácí polovině. Ze slibných příležitostí se nám však skórovat nepodařilo."

Sestava: Chaluš – Ježek (52. Hromek), Frček, Mareš, Linhart – Soukup (70. Pichlík), Mráz, Roubin (83. Sládek) – Jan Hájek – Šůs (60. Jiří Hájek), Kovárna.