Radek Kapusta, trenér Vodňan B: „S bodem z venku jsem spokojený, i když na konci měl Šabršula ještě příležitost, která si říkala o gól. Musím pochválit celý tým, protože jsme odehráli přesně to, co jsme si před zápasem řekli a věděli jsme, že to je jediná taktika, jak si můžeme nějaký ten bod odvézt. Bojovnost, důraz a makat jeden za druhého. Myslím, že remíza je zasloužená. Gól dal Štěch."

Sestava: Novák – Janda, Kapusta, Konvička, Filip – D. Vítovec (76. Šabršula), Staněk, Machnyk, Štěch – Färber, Šmíd (76. Martan).

Luděk Cimrhanzl, trenér Volyně: „Porážku jsme si nepřipouštěli. Sousedovice mě překvapily, hrály dobře a vydržely kondičně až do konce. Hrály chytře, nedělaly chyby a měly i štěstí, že se skóre vyvíjelo v jejich prospěch. První poločas byl z naší strany mdlý, hosté nás drželi na uzdě – nedostali jsme se do žádného tlaku. Ve druhé půli jsme měli více ze hry, ale trestala Westra. Asi jsme si mysleli, že se soupeř porazí sám a že to bude pro nás jednodušší zápas. Porážka je velkým zklamáním. Branky vstřelili Němeček starší, Prihara a Chvosta."

Sestava: Mráz – P. Gašpar, Chvosta, Dvořák, Malina – Kubeš (65. Prihara), Němeček ml., Mack (87. Temňák), Havlíček – F. Gašpar, Němeček st.

Pavel Koubek, trenér Sousedovic: „Zápas se mi bude hodnotit velmi dobře, jsme první, kdo dokázal Volyni vzít v sezoně na jejím hřišti tři body. Byl to hektický duel, chvílemi dost tvrdý – zvládli jsme ho lépe, dokázali jsme dát góly. Nebyly nikterak náhodné, bylo to po vypracovaných akcích. Dvakrát se trefil Milan Glazunov a jednou Vaněček a Rataj."

Sestava: Frýda – Kohout, Rataj, Hrach, Jalůvka – Křížek (75. Trégl), Kacetl, M. Glazunov, F. Duba, Máška – Věneček (83. Rom).

Václav Mareš, trenér Chelčic: „Musím hráče za přístup k utkání pochválit. Plnili přesně to, co jsme si v kabině před zápasem řekli, a to neslo ovoce. Věděli jsme, že domácí spoléhají na standardní situace, což se také potvrdilo. My jsme však měli lepší pohyb v poli a domácí jsme přehrávali jak kombinačně, tak v osobních soubojích. V tomto zápase jsme byli lepší. Tři branky vstřelil Kouba a jednou se trefil Jaroslav Jakš."

Sestava: Novák – Kiš, Pícha, Turek (70. Varyš), Marek Lang – Jan Jakš (83. Valenta), Křenek, Miroslav Lang, Tesař – Kouba, Jaroslav Jakš.

František Žák, trenér Štěkně: „První poločas jsme odehráli velice dobře a domácí tým jsme k ničemu nepustili. Naopak sami jsme během úvodních dvaceti minut nastřelili dvakrát břevno. Jenže v úvodu druhého poločasu, v 52. minutě, jsme po individuální chybě inkasovali a když domácí znovu po naší hrubé chybě v 60. minutě vedení navýšili, naše hra se zcela rozpadla. Až po našem tlaku v posledních deseti minutách jsme v 82. minutě snížili Bálkem, ale vyrovnat se nám už nepodařilo. Porážka je pro nás velká komplikace v boji o záchranu v soutěži."

Sestava: Řezníček – Vojík, M. Čížek (84. Sadlak), V. Čížek, Havránek – Pletka (56. Jariabka), Páník, Kovář, Bálek – Kešner, Horňák (72. Kotrba).