Z postupu máme samozřejmě velkou radost. Pátou sezonu pod vedením Romana Malého za sebou jsme bojovali
 o čelo tabulky a konečně se nám to povedlo. Přitom letos to byl opravdu boj až do konce a šanci postoupit měly až do posledního kola tři celky. Výsledný pouze dvoubodový rozdíl je velmi těsný.

Rozhodující asi bylo, že jsme ani po nepovedeném vstupu do jarní části, kdy jsme v prvních třech kolech získali jen bod, nezpanikařili a trpělivou prací jsme udělali šňůru sedmi vítězných zápasů. V tu dobu se rozhodovalo.

Naší velkou výhodou je síla na domácím hřišti. Máme zjištěno, že jsme naposledy doma prohráli v srpnu 2013 s Protivínem 1:2. Od té doby je naše domácí bilance 20-4-0 při skóre 70:26. Jak říká náš vedoucí Petr Šídlo: „Hosté prohrávají 0:3 už na Střele."

A velkou roli sehrála i famózní podpora kluků od fanoušků. I na venkovních zápasech jsme měli v podstatě domácí prostředí. Proto naši fanoušci spolu s námi slavili na dokopné, plně si to zasloužili. Musím také pochválit rozhodčí, až na jednu výjimku jsme byli s jejich rozhodováním naprosto spokojeni.

Nyní nám začíná práce na přípravě nového ročníku. Přestávka bude velmi krátká, soutěž začíná již 8. srpna, takže není na co čekat. Musíme dojednat přípravné zápasy a rozšíření kádru.

V krajském přeboru chceme hrát důstojnou roli a k tomu potřebujeme mít široký kádr, jedná se o kvalitnější
 a delší soutěž, než I. A třída. Konkrétním cílem je hrát tak, abychom neměli problémy se záchranou. Klidný střed tabulky by byl ideální.

Momentálně u nás probíhá totální rekonstrukce sprch 
a sociálního zařízení pro hostující celky, pro mládež vznikne nová kabina a pro veřejnost úplně nové záchody.

Žáky i dorost jsme přihlásili nově do I. A třídy, neboť chceme výrazně zlepšit výchovu vlastních hráčů. To se nám
 v poslední době moc nedařilo a je to znát nejvíce na úrovni béčka, které má při zápasech venku početní problémy. Dorost, který budeme mít společně se Střelskými Hošticemi, u nás bude trénovat Petr Hrnčíř, u žáků pokračuje Pavel Kohout.

TOMÁŠ HAJDUŠEK