Byl to duel dvou rozdílných poločasů. V prvním byli lepší hosté a už ve 14. minutě vsítil gól po povedené akci Janošík. „Mužstvo Želče působilo zdravě sebevědomě, produkovalo dobrý fotbal, my jsme odpovídali pouze sporadicky," konstatoval trenér Jiří Slabý.

V 17. minutě šel Brož sám na gólmana, ten ho ale vychytal. Mikešova a Škulinova hlavička mířila vedle. Po půlhodině hry hosté nastřelili ještě břevno. Ve 40. minutě domácí Sandr nedosáhl na nahrávku Mikeše.

Druhá půle už vyzněla jednoznačně pro Sedlici – jak ve fotbale, vytváření si šancí, tak hlavně gólově. „K první brance nám dopomohl soupeř, ve 49. minutě Sandr vystihl velkou malou domů a srovnal na 1:1 po nájezdu. Od té doby jsme šli za vítězstvím," uvedl kouč.

V 51. minutě Mikeš získal míč pro Sandra, ten dal ale vedle. Chvíli nato Škulina střílel vedle a v 61. minutě pěknou nahrávku Brože nikdo nevyužil. Ale v další minutě po závaru Mikeš na dlouhou nohu uklidil míč do branky – 2:1.

V 73. minutě pak Mikeš našel Sandra a ten zvýšil mazácky na 3:1. Pět minut před koncem penaltu po faulu na Musila zúročil brankář Vančát na 4:1. „Po nejhorší první půli za podzim jsme se zvedli, ale nemuselo by to vyjít vždy a musí nám to být varováním," upozornil Jiří Slabý.

Sestava: Vančát – Němec, V. Klíma, Čabrádek, Obleser – Škulina, M. Šrámek (70. Dumský), Šteier, Brož – Sandr (80. Musil), Mikeš (85. Hrubý)