Dačice – Osek 4:1 (2:0)

Pro domácí to byl jeden z jejich nejhezčích podzimních zápasů. Nastříleli čtyři góly a minimálně ještě další čtyři tutovky nevyužili. První gól dal Jindra po spolupráci s Tomanem, na druhou branku Jindra naopak Tomanovi do uličky nahrál. Po hodině hry zvýšil Brandl už na 3:0, pak sice Rojík korigoval, ale deset minut před koncem Ferdan pečetil na 4:1.

Branky: 23. Jindra, 38. Toman, 62. Brandl, 80. Ferdan – 65. Rojík, ŽK 0:3, 70 diváků, řídil Retinger.

Sedlice – Veselí nad Lužnicí 1:0 (1:0)

Domácí mužstvo šlo do zápasu prodloužit šňůru neporazitelnosti a hned ve 4. minutě mělo šanci po trestném kopu. Hrál se opatrný fotbal. Domácí se do poločasu dočkali, když ve 40. minutě kopali trestný kop Martinem Bělouškem, brankář hostů jen míč vyrazil do strany a Zdeněk Svoboda hlavou zajistil domácím vedení 1:0. Ve 43. minutě však mohlo být vyrovnáno, ale domácí obrana na poslední chvíli odehrála míč na roh.

I druhý poločas začal šancí domácích a v 59. minutě po kopu z rohu mířil hlavou Vladimír Klíma těsně nad branku. Hosté se pak nadechli k závěrečnému náporu, avšak domácí obrana byla vždy na místě. Naopak v 81. minutě Sedličtí obstřelovali branku soupeře, ale neúspěšně. Domácí tak dokráčeli k zaslouženému vítězství.

Branka: 40. Svoboda, rozhodčí: Peterka, ŽK: 1:2, 120 diváků.

Jindřichův Hradec – Vodňany 2:1 (1:0)

V prvním poločase padla jediná branka, kterou poslal domácí do vedení Tomáš Šenkýř. Po změně stran Jindřichohradečtí dlouho drželi těsné vedení, o to ale v 89. minutě přišli. Jenže tři body si nakonec nenechali utéct, protože v nastavení rozhodl Černoch.

Rozhodčí: Jaroš, ŽK: 2:2, 70 diváků.