I když, jak přiznal trenér Jiří Slabý, bylo to hodně se štěstím. „První půle byla vyrovnaná, druhá se ale odehrávala v režii hostů a vyhráli jsme se štěstím. Že jsme ho neměli minule s Osekem se nám teď vrátilo," uvedl.

Sedličtí se ujali vedení ve 13. minutě, kdy nejmenší hráč na hřišti Sandr hlavou přehodil brankáře. Hosté měli v první půli tři dobré šance, ale brankář Vančát byl vždy na místě – zlikvidoval i nadvakrát samostatný únik Bašty. A čtyřikrát zahrozili také domácí.

Začátek druhého dějství patřil soupeři. Ve 46. minutě byl závar pěti střel, ani jedna však neprošla mezi tyče, vzápětí se znovu blýskl Vančát.

„V době největšího tlaku hostů se v 75. minutě po rohu zbavil Sandr dvou protihráčů, přihrál Mikešovi a ten dal na 2:0," zmínil kouč. V 80. minutě trefil hostující Pouzar tyč, v 86. minutě Novotný snížil. „Kluci za bojovný výkon zaslouží pochvalu," zdůraznil kouč.

Sestava: Vančát – Čapek, V. Klíma, Čabrádek, Obleser – V. Šrámek (73. Dumský), M. Šrámek, Šteier, Sandr (90. Brož) – Škulina (66. Němec), Mikeš.