Sedlice na rozjeté Čimelice nestačila

Sedlice – Třetí porážka ze čtyř jarních duelů přibyla v sobotu 9. dubna na konto fotbalistů Sedlice. Ti doma podlehli ve 20. kole krajského přeboru rozjetým Čimelicím 0:3 (0:1) a patří jim v tabulce 11. místo, na kontě mají 26 bodů.

12.4.2016

V brance Sedlice nastoupil veterán Josef Kahovec.Foto: Jan Škrle

Začátek zápasu patřil hostům, kteří si vytvořili tři příležitosti. Dvě Nekl, z toho jednu už v 11. minutě proměnil, a jednu Pšenička. „Od 22. minuty jsme ale soupeře začali přehrávat. Prapor zvedl Dumský, když prošel středem hřiště přes pět hráčů, ale akce gólem neskončila, střela Martina Šrámka šla vedle," přiblížil trenér Jiří Slabý.

Ve 23. minutě Běloušek přes zeď z přímého kopu trefil jen tyč, Mikeš dorážel, ale obrana odvrátila. A ve 42. minutě Mikeš po rohu hlavou o půl metru netrefil branku. „Tato převaha si zasloužila gól, který ale nepřišel," smutnil kouč.

Druhý poločas byl vyrovnaný a moc šancí už k vidění nebylo. V jedné z nich v 63. minutě se uvolnil hostující Pávec za vápnem a okolo obránce mířil úspěšně na přední tyč – 0:2. „Druhý gól rozhodl. Z naší strany se do zakončení dostal Dumský, ale to bylo vše," konstatoval Jiří Slabý.

Konečnou podobu výsledku dal v 83. minutě Hegenbart na 3:0 pro Čimelice, které tak pokračují v úspěšné jarní jízdě. Po úvodní remíze třikrát soupeře porazily. Sedlice na jaře uhrála dosud tři body.

Sestava: Kahovec – Obleser, Valta, Čabrádek, M. Šrámek – V. Šrámek, Mikeš, Chytka (81. Hrubý), Němec (63. Čapek), Dumský – Běloušek.

12.4.2016 VSTUP DO DISKUSE

Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Pracovník ostrahy 78 Kč

Pracovníci ostrahy, strážní strážný/vrátný. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 78.1 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracovní místo pouze pro OZP a pro osoby se zdravotním znevýhodněním!!!, Certifikát na strážného - výhodou., VÝHODY: stravenky, příspěvek na ošacení., KONTAKT: Svoboda Tomáš, tel: 736452139 - nutný nejdříve telefonický kontakt - nechodit na pracoviště, nebudou zde poskytnuty žádné informace!!!. Pracoviště: Agp plus service s.r.o.- pracoviště heydukova, Heydukova, č.p. 1111, 386 01 Strakonice 1. Informace: Tomáš Svoboda, +420 736 452 139.

Gastronomie - Gastronomie Pomocní kuchaři 15 000 Kč

Pomocní kuchaři pomocný kuchař. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Preferujeme znalost přípravy tradičních pokrmů čínské kuchyně, předchozí praxe v hostinském provozu vítána. Čínský jazyk vítán., Pohovory pouze na adrese restaurace po předchozím telefonickém objednání, nejlépe formou SMS. Telefonicky v pracovní dny 11:00-17:00hod., Liyong Ji, tel.: 725787868. Pracoviště: Chang sheng s.r.o. - provozovna, Lidická, č.p. 1081, 386 01 Strakonice 1. Informace: Ji Liyong, +420 725 787 868.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Čalouník 19 000 Kč

Čalouníci nábytku čalouník/nice. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KONTAKT: Voják Jan, tel.: 606 766 489. Pracoviště: Lamivex s.r.o., Za Pilou, č.p. č.e. 1328, 386 01 Strakonice 1. Informace: Jan Voják, +420 606 766 489.

Výroba - Výroba Obsluha strojů 17 000 Kč

Obsluha zařízení na tepelné zpracování kovů dělník v kalírně. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, možno absolvent, strojní obor, VZV - výhodou. Pracoviště: Čz a.s. - pracoviště strakonice, Tovární, č.p. 202, 386 01 Strakonice 1. Informace: Veronika Pixová, +420 383 342 239.

Frymburskému hotelu shořela sauna.
9

V poledne se vzňala venkovní sauna hotelu

Noste kabelky, pomůžete tím druhým lidem

Krátce ze Strakonicka

Strakonicko - Co se u nás děje.

Vlak smetl dodávku, jejíž řidič podlehl zraněním.

Včelná - Jednatřicetiletý řidič dodávky podlehl rozsáhlým zraněním, která utrpěl v pondělí dopoledne po střetu s vlakem mezi Včelnou a Kamenným Újezdem.

Zlato z XTERRA Czech si odváží Ruben Ruzafa a Helena Karásková

Prachatice - Po dvouleté pauze se do jihočeských Prachatic vrátil světový podnik terénního triatlonu XTERRA Czech v režii otce a syna Pilouškových. Cenné tituly vybojoval fenomenální Španěl Ruben Ruzafa a česká hvězda Helena Karásková.

OBRAZEM: Po Vajgaru se proháněli draci

Jindřichův Hradec - První ročník Vajgarské saně, závodu dračích lodí, se odehrál v sobotu na rybníce Vajgar.