Sezonu začali fotbalisté Sedlice výborně, přivezli tři body z Písku. V domácí premiéře ve 2. kole přeboru kraje ale v sobotu 17. srpna neuspěli. Podlehli Hluboké nad Vltavou 0:2 (0:1). Se třemi body jsou v tabulce devátí při skóre 2:3.

Hosté rozhodli o výhře v závěru obou poločasů. První gól dali ve 43. minutě, kdy Kuneš nešťastně tečoval za brankáře Kozlíka střelu Kuraliho. V 81. minutě pak z brejku přidal pojistku Antoš.

Kouč Přemysl Šroub uznal, že soupeř byl lepší a vyhrál zaslouženě. „Hluboká byla lepší celý zápas, lépe se pohybovala a kombinovala, měla míč častěji na kopačkách."

V 78. minutě Sedličtí sahali po bodu, když střelu Svobody brankář vyrazil a zázračně si poradil i s dorážkou Říského. „To byla tutová šance," dodal Šroub. Domácí musí mrzet, že inkasovali těsně před pauzou. Po změně stran museli hru více otevřít.

V sestavě chyběl špílmachr Martin Běloušek, který se rozhodl skončit. „Jeho absence je znát. Budeme si muset zvykat hrát bez něj. Pomůže nám jen v krizových situacích," zmínil se trenér. Tuto sobotu hraje tým v Rudolfově.

Sestava: Kozlík – Čapek, Kuneš, Svoboda, Obleser – Hornát, Káňa, Mikeš (89. Vaněk), Němec, Forman (68. Lávička) – Říský.