Středa 28. srpna byla vyhrazena v okrese 1. kolu Otavský zlatý Českému poháru ve fotbale. Hrály se dva zápasy a oba vyhrály domácí týmy.

Radošovice – Číčenice 5:1 (2:0). Domácí soupeře celý zápas válcovali, měli převahu a dokázali to vyjádřit i gólově. Branky Miklas 2, Beran, Honzák, Houska – Křehlík. Rozhodoval Maroušek.

Kladruby – Balvani 4:1 (3:1). Úvodních dvacet minut bylo utkání vyrovnané. Poté ale převzali otěže domácí, byli lepší a šli do vedení 2:0. Hosté snížili, Kladruby však přidaly ještě do přestávky třetí branku. Druhá půle už se dohrávala, domácí si výhru a postup pojistili. Branky Mikeš 2, Biněda, Veselý – Varnuška. Pískal Káník.

Zápasy 2. kola jsou na programu ve středu 11. září. Proti sobě nastoupí tyto týmy: Drahonice – Civa Trans Rovná, Kladruby – Cehnice, Radošovice – Doubravice. Duel Lom – Dražejov byl odehrán v rámci Dudák okresního přeboru už minulou sobotu v Dražejově a po výsledku 1:0 postoupil do semifinále Dražejov.

Semifinále soutěže se bude hrát 8. května 2014 a finále je naplánováno na červen, přesný termín a místo konání ještě bude upřesněno.